Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Nie moze być dobrze widze,cały czas kłody pod nogi.

Nawet nie wiedzialam, że moze coś takiego człowieka w ciąży złapać. To od przeciążenia czy co
Uważaj na siebie i nie dźwigaj.
Ale pociesz się, że ok 2-3 miesiąca ten problem mija, można już coraz więcej jeść, a przy dziecku 4 miesięcznym to już nie trzeba na nic uważać (no chyba że ma na coś alergię). Jeśli chodzi o wzdęcia (i o kolki też, ale gdyby to były kolki to by mały darł się niemożebnie wieczorami po kilka godzin) to też mijają najczęsciej ok 3 miesiąca, choć są bardziej wrażliwe osobniki i dłużej je trzyma. Co do krostek, to życzę Ci, żeby nie było tego co u nas- nietolerancja białka krowiego, bo wtedy kicha, Ty byś nie mogła nic z krowim białkiem jeść, a po przejściu na butlę, to tylko jakieś śmierdzące mleka typu Bebilon Pepti czy Nutramigen. Moja Oli do dziś nie może jeść kaszek mleczno-owocowych, choć taki wybór ich w sklepach :-(
A na końcu Oli normalnie zaczęła się popisywać - zaczęła piszczeć i w śmiech, no to on podłapał i też w pisk. No to ona znowu i tak kółko. Ubaw był nieziemski, tylko na końcu już się za głośno zrobiło 
