• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

  • Starter tematu Starter tematu Melanie
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Dobry wieczór
Reniferku Cieszę sie bardzo ze Z twoją szyjką jest wszystko dobrze i ze pojedziesz odpocząc z mężusiem ....:-)

Rybcia serduszko super hehe musiałam zrobić podobne mam nadzije ze nie masz nic przeciwko,jesli tak to napisz a zaraz zmienie.:tak:
 
Ojej RENIFERKU to szkoda jak się już szyjka rozwiera.
Najważniejsze teraz aby maluszek chciał jeszcze trochę poczekać.
Women nie mam nic przeciwko temu ze ode mnie podpatrzyłaś.
Ślicznie masz to zrobione.Ja tez to podpatrzyłam od innej mamy na BB
kasiad dziękuje bardzo
 
Reniferku kurcze a ja myslałam ze z szyjką wszystko ok.A byłam na wizycie u Wasielewskiego?Jakie są jego rokowania?
Rybcia cieszę sie ze nie złościsz sie na mnie hehehe miło ze sie podoba....
 
Women śliczny jest ten dzidziuś co masz w podpisie.
Ale moja Dominika dziś jest piskliwa przewróciło się jej krzesełko i płacze z tego powodu.
A ja na dniach znów się szykuje do pogrzebu tym razem jadę na niego aż do Szklarskiej Poręby.Moja teściowa wczoraj zmarła.A jutro by skończyła 54lata
światełko dla mojej Teściowej

[*]
[*]
[*]
[*]
 
reklama
rybcia to wielka szkoda, teściówka w sumie była bardzo młoda jeszcze!!!
WOMEN do wasilewskiego ide za tydzień w środe... nie chciałam po prostu z dzieciaczkiem ganiac na usg dzień po dniu... za tydzień w czwartek mam za to spotkanie z położną... jednak zdecydowaliśmy sie z mezem by kupic opieke...
ja dziś od rana walczyłam z papierami, zmeczona jestem i chyba ide sie walnac spac ...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry