Pati26
Mama Marcela i Samuela
ja do niego chodziłam również w pierwszej ciąży,byłam bardzo zadowolona
tzn teraz tez jestem ale palnął u mnie gafę na 105
powiedział mi na usg w 18 tyg ze na 100% będzie córka
pytałam czy jest pewny a on na to że tak,że tutaj widać dokładnie
bo wystawiła muszelkę do nas
nawet na zdjęciu z usg w tym miejscu napisał AGATKAa na usg połówkowym badał,badał i nagle mówi oj ale naszej dziewczynce pitolek wyrósł
byłam zła za to że tak mnie w błąd wprowadził
widział moją minę,głupio mu było jak cholera
na szczęscie mój mąż załagodził jakoś sytuację
ale sam był w szoku

Ostatnia edycja:



