AgnesBest
Fanka BB :)
Women,
Hmm, gdybys mogla czytać moje mysli o poranku to nie uznałabyś mnie za zadowoloną z życia hehe
mam swoje 5 min kiedy sobie w duchu klnę i chcę oddać wszystko, żeby tylko pospać jeszcze ze 2 h bez słuchania stękania małego i obowiazków ...
to potem mija i juz jestem z powrotem sobą :-) a dzisiaj zrobiłam sobie opis na gg : grzeczny, zadbany mlekopijca - wypożyczę na weekend -> może któraś chętna ?!


Hmm, gdybys mogla czytać moje mysli o poranku to nie uznałabyś mnie za zadowoloną z życia hehe
mam swoje 5 min kiedy sobie w duchu klnę i chcę oddać wszystko, żeby tylko pospać jeszcze ze 2 h bez słuchania stękania małego i obowiazków ... to potem mija i juz jestem z powrotem sobą :-) a dzisiaj zrobiłam sobie opis na gg : grzeczny, zadbany mlekopijca - wypożyczę na weekend -> może któraś chętna ?!



