Kasiad
Mamy lutowe'07 Fan(ka)
No widzisz Renifer, mówiłam, że jest wszystko ok. Ale rozumiem Cię, też się denerwowałam jak Oli mniej się ruszała.
Mnie dziś boli gardło, już w nocy mnie bolało. Zaraziłam się od Patryka, wrócił chory z obozu i odrazu hop do łóżka. Boję się, że skoro to takie zaraźliwe to i Oli złapie swą pierwszą chorobę, przecież jest cały czas blisko mnie. W dodatku ma stan zapalny na dziąsłach w miejscu jedynek, więc tym bardziej ma teraz osłabioną odporność.
A moje najmłodsze dziecię uwielbia ostatnio pajacować, mamy z niej ubaw

Mnie dziś boli gardło, już w nocy mnie bolało. Zaraziłam się od Patryka, wrócił chory z obozu i odrazu hop do łóżka. Boję się, że skoro to takie zaraźliwe to i Oli złapie swą pierwszą chorobę, przecież jest cały czas blisko mnie. W dodatku ma stan zapalny na dziąsłach w miejscu jedynek, więc tym bardziej ma teraz osłabioną odporność.
A moje najmłodsze dziecię uwielbia ostatnio pajacować, mamy z niej ubaw









