RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
dzień dobry!!!
gdyby nie to że raczej taśtam sie a nie chodze to bardzo chetnie bym z wami poszła na zakupy i na lody


byłam wczoraj u giny, za dwa tygodnie mam odstawic luteine a za trzy fenoterol i niech sie dzieje wola nieba!!! tak sie ciesze bo nienawidze tych tabletek!!!
miłego dnia!!!
gdyby nie to że raczej taśtam sie a nie chodze to bardzo chetnie bym z wami poszła na zakupy i na lody



byłam wczoraj u giny, za dwa tygodnie mam odstawic luteine a za trzy fenoterol i niech sie dzieje wola nieba!!! tak sie ciesze bo nienawidze tych tabletek!!!
miłego dnia!!!


