• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

  • Starter tematu Starter tematu Melanie
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
AGNES ja mam x-3 i na moje bardzo sie nadaje na polne drogi - pod tym katem go wzielismy... ma duże, nie-skętne kola... nam w smyku polecali bartatine jedo ale mnie jakos nie przekonała...
a ja w akpolu narobiłam tyle zakupów ze dostałam karte stałego klienta 10% rabatu... hehe, śmiałam sie, ale naprawde karta moze sie przydac, jak hurtowo bedzemy pieluchy kupowac... ubranka też mają tam fajne!
ANIA 138 ja też czaje sie teraz na tą sale VIP...o szubinie myslałam bardzo długo, bo podobno tam jest psychiczny wypasik i skaczą koło rodzącej jak trzeba, ale moja prowadzaca ciąze lekarka jest z dwójki, wiec zdecydowałam sie nie cudowac i nie zmieniac szpitali...

miłego dnia mamuśki!!!

Jesli chodzi o pieluchy i Akpol to musze Cie rozczarowac, ale u nich znizki nie obejmuja pieluch i sloiczkowych przysmakow ... tak wiec nie do konca to dla nas promocja. Ja tez mam kartę :-)

No właśnie też chciała Ci napisać że doczytaliśmy z mężem że ta karta nie obejmuje pieluch, słoiczków i chyba kosmetyków więc nam się raczej nie przyda, a teraz w realu papmersy są za 42,95 zł.
A ja jadę do Szubina też między innymi z tego względu że mój lekarz tam pracuje. To miło że ten szpital ma takie dobre opinie sprawdzę i na pewno Wam napiszę:tak:
 
Agnes
Nie martw sie tym zszyciem,bedzie dobrze napewno.
Igorek widze ze rośnie jak na drożdzach,ciesze sie ze zdrowiutki jest.
A takich promocji od synka zycze jak najczęsciej

Co do Szubina to tez słyszałam ze jest tak rewelacyjnie,wspaniała opieka wszyscy sobie chwalą,czysto i bez problemów.Ale czy zdążyłabym dojechać hehe,nie chciałabym urodzić po drodze w samochodzie hehe

Ania
Miło mi Cie poznać bo chyba nie miałyśmy okazji sie tu wcześnie spotkać.
Piekne zdjęcie w avarciku to Twoje?

Renifer
To poszalałas w akpolu widze hehe,czekamy na foto twojego x-landera

pozdrawiam wszystkie mamcie ja uciekam do pracy,papa

Hej, mi również miło Cię poznać, możliwe że się wcześniej nie widziałyśmy bo ja tu tak z doskoku zaglądałam a 10 sierpnia padł mi komp i dopiero dzisiaj jest sprawny i nadrabiam. A avatorek to tapetka na komórkę którą znalazłam przez przypadek w internecie ale tak mi się spodobała że muszę sobie jakoś podobne zdjęcie zrobić tylko muszę się spieszyć bo mam mało czasu ;-):-D

A my na Szajnochach zarezerwowaliśmy Atlantica Babydesige :tak:
 
Dziewczyny, pieluchy i słoiczki i kosmetyki i tak najtaniej wychodzą w dużych marketach Tesco, Carrefour, Auchan, Real czy Kaufland. W tych dwóch ostatnich najczęsciej są zniżki chyba, przynajmniej na Pampery i chusteczki do pupy. W Biedronce też można tanio dostać oryginalne Pampersy (39,90 zł za jumbo pack). Nie nastawiałabym się za bardzo na stałe zakupy w Akpolu czy innym sklepie z artykułami typowo dziecięcymi w tym zakresie, bo tam wychodzą sporo drożej.
 
KASIAD masz racje... ja sie nastawilam bo myślalam ze bedzie na nie -10% ale jesli tak nie jest to trzeba bedzie szukac gdzie indziej ;)

dzisiaj cudowny mroźny dzien... w końcu przestane puchnąc... w ogóle przez ciaze mam zero odpornosci na wszystko... wyjde z domu - czy ciepło czy zimno - to od razy boli mnie gardło...

mam pytanie: czy ktoras z Was miała bądź bedzie miała badanie na paciorkowca z grupy B??? wiem ze moze on bardzo zaszkodzic dziecku a moja gina coś cicho siedzi...

miłego dnia !!!
 
Renifer, ja miałam w Bizielu. Ginekolog w przychodni też nie wspominał o tym badaniu. W Bizielu robią posiew każdej ciężarnej. Cieszyłam się, że trafiłam tam w ciąży na patologię, bo mi właśnie wyszedł ten paciorkowiec (wcześniej leżałam w Dwójce i nikt tam też nie wspominał o tym badaniu). Na wypisie mi napisali, że jak się zgłoszę do porodu to mają mi podać antybiotyk konkretny (zrobili antybiogram na jaki lek paciorkowiec jest wrażliwy). Jak poszłam rodzić, to im pokazałam ten wypis, podali mi odrazu antybiotyk na wejściu, potem po iluś tam godzinach w trakcie porodu drugą dawkę i mała urodziła się zdrowa. Mi pobrali wymaz tuż przed wyjściem do domu z Oliwką i dzwoniłam do nich czy wszystko ok. Okazało się, że już nie miałam paciorkowca, te 2 dawki antybiotyku pomogły.
 
Cześć dziewczynki coś ostatnio tu mało do was zaglądam.

Dziś jest w sam raz dzień abym poszła z moja panienką na szczepienie.
Nie chciałam z nią iść wte upały bo by ją bardziej męczyła ta szczepionka.

Co do pieluszek i innych rzeczy dla dzieci to kasiad ma racje w marketach są tańsze niż w normalnych sklepach.
Teraz jest promocja na pieluszki Pampers w realu za jambo pack kosztuje 42,95
tak samo na różne słoiczki dla dzieci też są promocje.
 
A co myslicie o makro?Któraś próbowała robić tam zakupy dla maluchów?
Hejka, co do macro to ja robiłam tam zakupy jakieś trzy lata temu dla Majki jak była malutka i wtedy się opłacało nie była to kolosalna różnica ale zawsze, a po jakimś pół roku ogłupieli i tak podnieśli ceny że mleko ( Bebiko) wychodziło najdrożej w porównaniu z wszystkimi hipermarketami, tak samo pieluchy, kaszki i herbatki. Teraz nie wiem bo dawno tam nie byłam.
BEBIKO najtańsze jest w Kauflandzie :tak:, chusteczki Pampers sensitiv w Akpolu, wkładki laktacyjne w Rossmanie :rofl2:, oszaleć można jak bym tak miała jeździć po całym mieście i to bym i tak przepłaciła :-D:-D.
 
reklama
[/QUOTE]Hejka, co do macro to ja robiłam tam zakupy jakieś trzy lata temu dla Majki jak była malutka i wtedy się opłacało nie była to kolosalna różnica ale zawsze, a po jakimś pół roku ogłupieli i tak podnieśli ceny że mleko ( Bebiko) wychodziło najdrożej w porównaniu z wszystkimi hipermarketami, tak samo pieluchy, kaszki i herbatki. Teraz nie wiem bo dawno tam nie byłam.
BEBIKO najtańsze jest w Kauflandzie
yes2.gif
, chusteczki Pampers sensitiv w Akpolu, wkładki laktacyjne w Rossmanie
rofl2.gif
, oszaleć można jak bym tak miała jeździć po całym mieście i to bym i tak przepłaciła
to dobrze wiedzieć.Czyli makro odpada,przypuszczałam ze oszaleli tam z cenami.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry