Rybcia_21
Fanka BB :)
women masz jeszcze trochę czasu do porodu więc możesz sie jeszcze rozejrzeć gdzie co jest tańsze.
Ja raz trafiłam w Realu ze za dwupaka Pampersa policzyli mi jak za jedną dużą paczkę pieluszek.
A teraz jest ta promocja w Real na Pampersy po 42,95 i wczoraj jak byłam to wierzyć mi się nie chciała że nie było pieluszek w rozmiarze 4 i 4+ szok normalnie.
mniejszych rozmiarów jak 3 5 i 6 było pełno tylko nie było akurat rozmiaru na moja panienkę.
Ja raz trafiłam w Realu ze za dwupaka Pampersa policzyli mi jak za jedną dużą paczkę pieluszek.
A teraz jest ta promocja w Real na Pampersy po 42,95 i wczoraj jak byłam to wierzyć mi się nie chciała że nie było pieluszek w rozmiarze 4 i 4+ szok normalnie.
mniejszych rozmiarów jak 3 5 i 6 było pełno tylko nie było akurat rozmiaru na moja panienkę.

, nie wiem jak teraz ale już nie będę próbować.