AgnesBest
Fanka BB :)
Kasiad,
To gratulacje dla szczęśliwych rodziców chodzącego brzdąca ... teraz to się zacznie hihi oczka w głowie nie będzie można spuścić z oczka
)))
Women,
Synuś dzisiaj rano miał ataki więc masowałam, on cycka ssał i jakoś tak od 6 do 9 śpiąc i nie śpiąc przetrwaliśmy przytuleni. dzisiaj oprócz 3h drzemki nie spał wcale i jeszcze teraz nie śpi. Mimo, iż spałam wtedy razem z nim padam na twarz :/ zaraz idę do łózia tylko muszę lewą pierś opróżnic hihi
Słodkich snów (dla tych które jeszcze mają szansę spać) i dłuugich snów ( dla tych, które poczekają na to jeszcze kilka lat :/)
To gratulacje dla szczęśliwych rodziców chodzącego brzdąca ... teraz to się zacznie hihi oczka w głowie nie będzie można spuścić z oczka
Women,
Synuś dzisiaj rano miał ataki więc masowałam, on cycka ssał i jakoś tak od 6 do 9 śpiąc i nie śpiąc przetrwaliśmy przytuleni. dzisiaj oprócz 3h drzemki nie spał wcale i jeszcze teraz nie śpi. Mimo, iż spałam wtedy razem z nim padam na twarz :/ zaraz idę do łózia tylko muszę lewą pierś opróżnic hihi
Słodkich snów (dla tych które jeszcze mają szansę spać) i dłuugich snów ( dla tych, które poczekają na to jeszcze kilka lat :/)





, ja jej też nie bronie bo w jakiś tam sposób one uczą, Majka tańczyła jak one, powtarzała słowa, teraz to już woli inne bajki typu Bambi, Król Lew, Madagaskar itp, ale czasem też prosi o Teletubisie.