reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziewczyny ja nie mam jeszcze dziecka ale jak moj brat 8lat chodzi do szkoly to mama kiedys pytala o swietlice w takie dni.
Podobno szkola ma obowiazek zapewnic dzieciom opieke.
Obojetnie czy swietlica, czy zajecia. Jak nie ma lekcji ktos musi sie nimi zajac.
Ale jak widac nie kazda szkola to praktykuje :-\
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz. Chyba muszę się bezpośrednio przejść do szkoły i ruszyć ten temat bo dla mnie to jest osobiście jakiś absurd. Wole nie myśleć o rodzicach tych 6 latków którzy wogole nie mogą zostać sami. No nic 2dni urlopu mi się szykują.
Chorym zdrowia życzę i uciekam bo z pracy klikam
 
Witam wszystkie mamy trochę dalej niż po weekendzie :)
A my po nim jak zawsze zmęczeni bardziej niż normalnie, a przynajmniej ja bo zawsze chce zrobić więcej dla siebie i dla innych bo w końcu weekend, a M w domu. A tu sobota basen, jakieś zakupy, sprzątanie mycie okien, bieganie za psem i dzieckiem, wypad do zoo jeszcze wdarła się wieczorna wizyta na IP i jak już po tym całym dniu dziecko poszło spać, a ja chciałam zrobić coś dla siebie - orbitrek może jakieś inne wygibasy w celu usprawnienia mojego ostatnimi czasy niezwykle zaniedbanego ciała to nie miałam siły i gdyby nie to, że oddycham bezwarunkowo pewnie z jej barku nie zrobiła bym i tego. W niedziele powtórka z rozrywki niby przyjemnie bo jakiś wypad do prababci ale ledwo przekroczyłam próg a starowinka z sekatorem w ręku bo tu trzeba przyciąć,a tam przekopać na jesień...później znowu jakiś obiad ugotować tu ogarnąć tam posprzątać po mył tornadzie i tak tylko wieczorem modliłam się o nadejście poniedziałku i przebywania samej ze sobą nawet jeżeli jest to 35 minut w ratach:) w sowim bałaganie który sama na robię z ograniczonym czasem uzależnionym od "humoru" mojego dziecka bo w tedy przynajmniej nie rzucam się z motyką na słońce.
Jak sobie pomyślę, że i mnie czekają te wszystkie świetlice, przedszkola, szkoły wolne itp to z jednej strony się cieszę, a z drugie przeraża...
Może trochę późno ale udanego tygodnia :)
 
Insonia faktucznie ambitny weekend :-)
Ja sie pochwale. Bylam wczoraj na wizycie i Robercik wazy juz 1kg :-) wszystko jest ok, wyniki tez mam dobre wiec tylko sie cieszyc :-)
Insonia, mnie przeraza mysle ze w przyszlym roku bede musiala zlobka dla mojego synka szukac :-(
 
Witajcie !

Cudnie Robercik rośnie, 1kg to już duży chłopak! Oby tak dalej...
Spojrzałam na linijkę i na niej waga w granicach 500-700 niby w tym tygodniu, to znaczy Robercik pięknie rośnie!

In.... Sonia ;) nie masz jakiegoś bloga lub nie napisałaś książki? Bo fajnie się czyta to co piszesz i mało mi :-p
Przedszkola, szkoły to fajna sprawa, gorsze chyba lata dorastania i dojrzewania będą - to mnie już przeraża!!!
 
Fotoiza wlasnie roznie pokazuja. Ja mam dwie aplikacje do ciazy i obie pokazuja ze powninien miec do 990g ;-) jutro zaczynam 28tc czyli trzeci trymestr. Mam nadzieje jednak ze przy porodzie nie bedzie mial 4kg :p
 
spoko duże dzieci fajne są :p hehe
1. 4320
2. 4650

u mnie tez ciezko z czasem ostatnio , nawet nie wyliczę ile wszystkiego na mojej głowie ;(

Ola - współczuje nadrabiania i zdrowka dla synowej :)
 
reklama
Witam sie w jak zwykle zabieganym dniu...rano u lekarza bylismy bo Wika temperatura w nocy i kaszel tragedia..dostala narazie pulneo a jak sie do czwartku nie poprawi to kolejne anty bedzie :-( a dopiero co poszla dwa dni do szkoly :no:

Aga dokladnie :tak: duze dzieci fajne sa...


Agulqa_b ja rodzilam Matiego 7 minut a wazyl 4360kg ;-)
 
Do góry