reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Troche przymrozilo brrrr.....

Jak tam zdrowko?? Mati niby wyglada lepiej ale szalu nie ma jesli chodzi o katar no i doszedl kaszel...chrapanie w nocy :szok:

Ja wczoraj w poludnie u taty,zabralam wszystko bo mial byc wypis,tak pan docent doktor potwierdzil na bank ze kolo 16stej planowany ma byc przyjazd karetki i cooo :no: 15.45 telefon ze szpitala:pani Kasiu wstrzymujemy sie do jutra....pielegniarka dzwonila takze nie wiadomo co i jak i dlaczego...myslalam ze pojde i docencika udusz :wściekła/y: niech on tylko dzisiaj na mnie czeka!!!! od tygodnia slysze wychodz,nie wychodzi,wychodzi....
 
reklama
Witam Z domowego szpitala.:crazy:

Kasia co za jełopy!!!!!!!!! Jak tak można zwodzić! Nie zdają sobie sprawy, że człowiek się przygotowuje do tego bardzo i taki traktowanie przytłacza w tej sytuacji!?! Współczuję. Bo i Wy i tato pewnie to przeżywa...

Siedzenie z dwójką chorych dzieciaków w domu to jakaś masakra! Nic zrobić nie można. Rozpiera ich, szaleją, broją i w ciągu dnia człowiek się wścieka i psychicznie wysiada a w nocy pospać nie da rady bo kaszel, gorączka itp i się czuwa ...

Jestem zmęczona tym tygodniem. W poniedziałek ostatnia kontrola z Mateuszem i mam nadzieję, że już wszystko z nim wróci do normy. Daniel antyba ma do wtorku i też mam nadzieję, ze wróci do przedszkola.
 
Cześć dziewczyny. W styczniu mam termin porodu i na gwałt potrzebuję numeru do p. Małgorzaty Janowczyk
Znam Gosię i jest super, ale nie wiem czy mogę podać jej numer, napisz do niej na FB https://www.facebook.com/malgorzatajanowczyk?fref=ts

Dziewczyny co to szpitale domowe!!!! Zdrowieć wszyscy i to szybko!!!!!

Zima przyszła i Mato dzis już drugi raz w tygodniu na łyżwach była, jeszcze trochę i ja sie wybiorę :tak:
 
Hej hej....

Co tu taka cisza??

Melduje ze tata w domu od wczoraj...w skrocie to dramat ale mam nadzieje ze z czasem bedzie coraz lepiej...poza tym wsio ok.

Jak tam zdrowka?? jak ciezaroweczki??

Karola,Aga jak chlopaki??
 
Hej!

Zdrowka wszyatkim

Kaaasiulka wiem ze ciezko ale silna babka z Ciebie, dacie rade i odnajdziecie sie w nowej sytuacji

Ja od wczoraj w szpitalu
O 4 zaczely mnie meczyc wymioty i biegunka
Moj gin kazal sie zglosci wiec o 10 bylam juz w szpitalu
Okazalo sie ze tak jak szyjka byla twarda i zamknieta tak nagle jest rozwarcie na palec i gin nie wie czy to od wysilku spowodowanego wymiotami itp czy juz do porodu
Poza tym maly zbyt malo sie rusza w porownaniu do ego jakie ma tetno wiec wczoraj doayalam 6kroplowek i ok 6h bylam pod ktg
W nocy mialam 3razy tetno maluszka badane i dzis w dzien tez
Jutro zrobia badanie by woedzoec co z rozwarciem i jakies decyzje podejma
 
Krolcia ojjj nie zazdroszcze

Mnie dzis puscili do domu
Wymioty i biegunka ustaly
Maly troche wiecej sie rusza
Oo proatu nie lubi w szpitalu byc chyba ;-)
Rozwarcie mam wiec oszczedny tryb zycia zeby do 38tc chociaz dociagnac
No i zobaczymy co dalej :-)
Wizyte mam dopiero 22 grudnia wiec licze ze wszystko bedzie ok
Oczywiscke mam tez karte ruchow plodu
 
Karola wspolczuje :-(...

Agulqa_b dobrze ze juz w domu...

Ja wymiekam jesli chodzi o zalatwienie czego kolwiek w tej naszej kochanej PL...wczoraj byla pani pielegniarka,łaskawie sie pojawila po dwoch dniach,jesli mozna ja nazwac w ogole pielegniarka :szok::wściekła/y::no: szukamy na wlasna reke chocby prywatnie...jeszcze musze tacie w przychodni zalatwic transport z domu do szpitala wojskowego bo od 15stego do komory hiperbarycznej maja go wozic....juz to widze :no::wściekła/y:
 
reklama
Ghh co tu taka cisza? Aqulka jak tam? Kasiulka jak dajesz rade? Krolcia jak dzieciaczki? Co u reszty?
U mnie wszyscy zdrowi ale żeby nie było takiej pełni szczęścia to wczoraj zarysowalam auto
 
Do góry