reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Co do tabletek to sie zgodze z Toba Madziara,tylko upssss zapomnialam wspomniec ze jeszcze od porodu nie mialam @ i biore tabsy dla kobiet karmiacych,wolalabym dostac konkretnie a nie,w sumie to pierwsze takie palmienia tylko zeby ustalo, no ale od wczoraj biore co do sekundy i zobaczymy...
 
reklama
witam:)
kaaasiulka nie martw sie ta waga moj Mati tez kiedys tylko troche przybral a lekarka powiedziala ze dobrze ze chociaz cos jest na plus gorzej gdyby ubywalo
a z tym plamieniem to chyba nie od tabletek bo ja tez biore a nie plamie tyle ja ok 3-4 dni i koniec a nie biore co do minuty ja biore wieczorem miedzy 21 a 23 jak sie przypomni
 
Kaasiulka

uuu, niedobra chanderka Cię dopadła :huh: a sio ! miejmy nadzieję, że wkrótce energii nam wszystkim doda wiosenne słoneczko. ja narazie przez okno tylko obserwuję coraz bardziej topniejący śnieg i mam nadzieję, że na pierwszy spacer wyjdziemy już w dobrych warunkach drogowych :-)

u nas była dziś pierwsza wizyta patronażowa, ja się goję dobrze :-D dwa szwy będą do zdjęcia, mała na chwilę obecną nie ma żółtaczki, ale lekką pokrzywkę :crazy: mamy odstawić oliwkę i kąpać młodą tylko w emulsji do kąpieli. zobaczymy, mam nadzieję, że pomoże :tak:

Pysia śpi już 3h, napita, nażarta :-D ja też 1,5h spałam i teraz czuję się taka połamana :eek: synuś wali młotkiem w telefon ( zabawki ;-)) i jeszcze pokasłuje. a ja oczywiście jestem z moją mamusią w pokoju, bez której byłoby ciężko ;-)
idę po jabłuszko, bo mam na nie ochotę, aaa, no i mam lepszy apetyt niż w ciąży, ciekawe, co ? hehe
 
Hej dziewczyny. Łeb mnie dziś boli cały dzień, ale nie dziwne, miałam dziś rano mega dawkę stresu - mojego Patryka w drodze do szkoły rano potrącił tramwaj. Nie stało się nic poważnego na szczęście, bo jest ogólnie poobijany, ma zbity i spuchnięty bark, stłuczone prawe udo i goleń, zdartą skórę nad pośladkiem. Ale nogi całe, no i życie ... Jak zadzwonili do mnie ze szpitala to nogi się pode mną ugięły, dobrze, że pielęgniarka, która do mnie dzwoniła, zaczęła od tego, że nie ma żadnych poważnych obrażeń... Wszystkie badania wnikliwie porobili i nie ma żadnych obrażeń wewnętrznych na szczęście. Tramwaj go przepchnął ileś metrów, uratowała go ta guma, która jest z przodu tramwaju, motorniczy jak wysiadł, zdziwił się, że ta guma się nie ugięła i nie wpadł pod koła...

Kasiulka, napewno łykasz Cerazette, przy nich takie plamienia są normalne. Niektóre dziewczyny rezygnują, bo przez cały miesiąc podkrawiają, więc i tak nie mogą tabletek wykorzystywać tak jak chciały :sorry: Nieraz krwawienia to sprawa przejściowa, przy 2 czy 3 opakowaniu powinny ustąpić, no ale zdarza się i tak, że niektórym nie ustępują.
Małym wzrostem wagi synka, też bym się nie przejmowała :no: Póki nie traci na wadze i mieści się centylowej to uważam, że nie ma czym się martwić.
 
Ostatnia edycja:
Kasiad to faktycznie stresa miałaś, ale Patryk też pewnie sie strachu najadł! KASIULKA, ja teraz biore azalie i od połogu żadnych plamień ani @ przy Ignasiu brałam cerazette i było 2 tyg plamienie tydz spokoju i tak w kółko! Po 3 op dałam sobie spokój. A wcale nie biore co do minuty
 
Dzięki dziewczyny.

Kasiad jak to sie stało że wpadł pod tramwaj? Zagapił się?
Wysiadł z tramwaju i chciał przejść przez torowisko na przejściu dla pieszych w kierunku szkoły, jego tramwaj odjechał, Patryk się obejrzał czy nic nie nadjeżdża z jednej strony a nie zauważył, że z drugiej podjeżdża. Policjant mi mówił, że motorniczy dawał sygnały dźwiękowe, ale Patryk nic nie słyszał, bo miał na uszach słuchawki i słuchał muzyki, a ma od niedawna takie słuchawki wkręcane w uszy i działają jak stopery przy okazji, bo nic z zewnątrz nie słychać. No wina wtargnięcia pod tramwaj ewidentnie Patryka, ale policja skończyła na pouczeniu. Choć Patryk sam stwierdził już wcześniej, że słuchać na ulicy już muzyki nie będzie.
 
reklama
Kasiad :szok: ale dziś przeżyłaś....dobrze, ze Patryk ma się dobrze no i ta piguła... oni chyba się trochę znają na swoim fachu w pogotowiu - jak jest dobrze to podają najpierw taką informację, żeby się osoba nie denerwowała......bo jakie to uczucie usłyszeć" Szpital jakis tam ...." zaraz się nogi uginają i myśli same najgorsze....

Co do piugłek dla karmiących to nie wiem czy plamienia to norma? Ja nażarłam się ich od nastolatkowości sporo ale nigdy nie miałam plamień. Po ciąży powiedziałam dość, bo moja wątroba prosiła o litość :sorry:.

Coś nam się spotkanie nie kula......:-) Myslałam, że jak wejdę na BB to już coś będzie ustalone.....a tu nadal nie wiadomo czy w 1 czy 2 weekend....:sorry:.....zima to trudny czas - depresyjno-chandrowy - nie to co wystawić buzię do słonka i pogadać na jakimś placu zabaw.....

Pozdrówka. Dziś chyba zlegnę szybko.....jakaś padnięta jestem.
 
Do góry