reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

Hej dziewczyny, pisałam na Słomianych Wdowach ale tam chyba się już nikt nie pokazuje ;-) chciałam zapytać czy Wasi mężowie jak wyjechali też byli o Was bardzo zazdrośni? Bo ja już nie mogę wyrobić.... jak nie odpiszę na smsa w ciągu kilku minut to już prawie że afera/obraza/oskarżenia. Każdy mi mówi że to chore, ale ja próbuję go zrozumieć...

Ostatnio trochę nakrzyczałam i jest spokój...
 
reklama
Dziunka ,moj nie byl az tak zazdrosny,zeby robic mi awanture,ze na sms nie odpisalam.wiedzial,ze przy dzieciakach mam rece pelne roboty,na imprezy tez nie latalam,bo jak z dziecmi,,,to bardziej ja bylam zazdrosna..byly dni,ze sie klocilismy,nawet na odleglosc,ale mysle,ze to bylo spowodowane tym,ze oboje tesknilismy..albo brak zajec powoduje glupie mysli..pogadaj z mezem i dowiedz sie,o co mu tak naprawde chodzi...
 
Hej dziewczyny, pisałam na Słomianych Wdowach ale tam chyba się już nikt nie pokazuje ;-) chciałam zapytać czy Wasi mężowie jak wyjechali też byli o Was bardzo zazdrośni? Bo ja już nie mogę wyrobić.... jak nie odpiszę na smsa w ciągu kilku minut to już prawie że afera/obraza/oskarżenia. Każdy mi mówi że to chore, ale ja próbuję go zrozumieć...

Ostatnio trochę nakrzyczałam i jest spokój...
mojemu to palma biła na glace ze hej ;-)
 
u nas upalu nie ma,ale jest duszno..spac w nocy nie moglam,4 nad ranem,a ja jeszcze rzucalam sie w lozku,kusilam po mieszkaniu..nie wiem,co mi bylo..a dzisiaj ledwo widze na oczy
ide zrobic sobie druga kawe,moze wkoncu sie obudze
milego dnia !
 
reklama
Ewciu,madlen my tu troche jak na gg.....;-)

u nas dzis pada deszczyk i cale szczescie, ale jest cieplo 20C ;-)
bylismy na zakupach, chlopcy pobiegali a teraz sie bawia/kłócą
 
Do góry