reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

reklama
hejka

madlen dobrze,ze palec nie złamany..
Becia u mnie po imprezie niesmak temate rodziny,matka mojego P jest dla mnie nienormlana...byla masakra i tyle..szkoda gadac..

u mnie dzisiaj ładnie...ja w domu
Matusia mam,a chyba wieczorem siora podrzuci swojego,,bo razem to chociaz sie nie nudza..
 
hej

a moj młodszy dzis w nocy spał byle jak......:baffled::baffled::baffled:
co chwile sie przebudzał.....:baffled:
o 7-00 wyrzucilam wszystkich z łóżka.....:-D:-D:-D
starszy obudzil sie z czerwonymi oczami i juz myslałam, nooooo super pewnie spojówki....:baffled: ale on wczoraj siedzial caly dzien na kompie i gral z kumplem na serwerze w gre....:dry: dostał pouczenie idzis tylko posiedzi godzine....:-D
a my po obiadku pojdziemy do sklepu i na spacer czyli zaliczymy 2 w 1.....:-D
 
moje tez lubia grac,ale ja to im ograniczam..jest placz,a ja jestem zla mama,ale nie ma zmiluj..teraz i tak siedza wiecej w grach,bo sa wakacje,ale jak jest szkola,to gry maja tylko na weekend.
jeszcze miesiac,niecaly i znowu sie zacznie,a moja cora juz bedzie w 6kl:szok:,ostatni rok luzniejszej nauki..
 
moj idzie do 5kl ;-))))

a ja jutro ide na rozmowe w sprawie pracy- praca na 2-3 godz dziennie, tylko musza mi isc na reke z godzinami bo S pracuje do 20-00
 
Becia powodzenia jutro :blink:i daj znac jak po rozmowie.
Ewcia tutaj nauka zaczyna sie w wieku 4 lat,moj mlody od wrzesnia zaczyna 3 kl :szok:
 
reklama
Do góry