reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CELULITOWI mówię - NIE!!!!!!!

a ja powinnam mieć niedługo jakieś ćwiczenia na dvd :) pilates może ,ponoć sa spokojne te ćwiczonka :) ten mój krem antycellulit też jakis morski z algami chyba ;)
 
reklama
hello!

ja kupiłam sobie wczoraj termoaktywny żel wyszczuplająco - drenujący firmy Bielenda  ..  http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=26369&session=7f0e0c215811df76  ... tu mozna wiecej poczytac na jego temat. Po prysznicu wysmaroawałam uda, posladki i brzuch i zawinełam sie folia. Na noc. Rano  umyłam i posmarowałam drugi raz. Szybko sie wchałania i nie zostawia tłustego na ciele. Pieknie pachnie. Po nałozeniu rozgrzewa - było mi super ciepło w pupę ;) - i troche mrowi .. i skóra sie zaczerwienia - tak ma być. Trzeba uwazac, bo ja dotknełam nadgarstkami i miałam zaczerwienione i troche mnie piekła skóra. Mam zamiar tak tydzień do dwóch - jakie beda efekty napisze.

Ciepło pozdrawiam :)
 
hejka... :laugh:

Na początek mam pytanko...Dziewczyny karmiące, czy te Wasze kremy można stosować właśnie karmiąc piersią?, bo sama karmie i niestety zauważyłam ,że kremów które można w tym okresie stosować jak na lekarstwo tzn. tylko te które można stosować w ciąży....

Hogatko dzięki za cynk....chętnie do Was dołącze i chciałam Wam powiedzieć,że oglądałam kiedyś w tv progrm o odnowie bilogicznej i tam kosmetyczka polecała to smarowanie i foliowanie ciała (to się nawet jakoś fachowo nazywa) ale nie pamiętam i podobno najlepiej jest smarować ciałko olejkiem imbirowym, mówiła że działa rewelacyjnie, ma właściwości wyszczuplające i rozgrzewające i takie tam...no ale matki karmiące muszą niestety poczekać aż skończą karmić, tak więc ja czekam...hehe
 
ja karmię piersią ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim że nie wolno w tym czasie się smarować ::) na opakowaniu pisałoby coś na ten temat a nie natknęłam się na coś takiego :) za to takie smarowanie się wpływa na mamę relaksująco więc dzidzia "nie wypija" z nas stresu ;)
 
Gdybym się owinęła folią na noc to mój mąż obśmiałby się po pachy, a potem zdarł ze mnie tą folię...
Takie sposoby u mnie nie przejdą.
Na dodatek on uważa Cellulitis za wymysł marketingowy, więc nabija się z każdego antidotum, które wypatrzy w łazience. ::)
No cóż, nie da się ukryć, że zarabiają nielicho na naszych fobiach.
Ale ja też chętnie pozbyłabym się paskudztwa.
Tymczasem nie ćwiczę, biorę zimne i ciepłe prysznice naprzemiennie, smaruję się balsamem Yves Rocher kokosowym (nie jest specjalnie na cellilit) i tyle.
 
Witajcie! Czytam i ciesze sie ze watek powoli sie rozwija. Ja mam za sobą drugą noc w zafoliowaniu. Na szczescie mój Łukasz nie ma nic przeciwko. I dzisiaj sie mierzyłam centymetrem ...i ... jest troszke mniej, naprawde. Miałam 101 cm w dupce a teaz juz prawie 100. Nie zapeszam ale chyba ta foli to był strzał w 10-tkę.

Dziewczyny karmiące nie wiem jak to jest z kremami, czy mozecie je stosować ale chyba bym byla ostrożna. Zdąrzycie jeszcze na randkę z folią ;)

Margot z tym masażystą to super momysł. Niestety ja mieszkam pod Warszawą i ci nie pomogę. Ale nap pewno jest tu niejedna Warszawianka, która ci kogoś poleci.

Powodznia
 
karolinna pisze:
ja karmię piersią ale nigdy nie spotkałam się z czymś takim że nie wolno w tym czasie się smarować ::) na opakowaniu pisałoby coś na ten temat a nie natknęłam się na coś takiego :) za to takie smarowanie się wpływa na mamę relaksująco więc dzidzia "nie wypija" z nas stresu ;)

Chciałabym żeby tak było, ale niestety ja słyszałam,że kobiety karmiące mogą używać tylko kremy dla kobiet w ciąży, bo niestety substancje zawarte w kremach przechodzą do mleczka.....Pozdrawiam

 
reklama
;D ;D ;D ale fajny watek..............ja sie pisze na foliowanie, zaraz jade do galerii, i przy okazji zaopatrze sie w jakis krem drenujący i folie :p :p bedzie akcja owijanie, moj mąż chyba padnie ze smiechu ;D ;D ;D

 
Do góry