reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CELULITOWI mówię - NIE!!!!!!!

Na cellulit jednak i tak najlepiej działają ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Pilnuj także, aby pić przynajmniej 2 litry wody.
 
reklama
Dziewczyny a próbowałyście szczotkowania na sucho albo tej slynnej bańki chińskiej? Mam szczotkę, ale oczywiście trudno o regularność...
 
ja mam bańkę i przy regularnym stosowaniu, faktycznie widać różnicę ;) warto mieć ją pod prysznicem i po kąbieli na olejek chwile pobańkować, wystarczy. Ważna jest regularność ;)
 
A ja zaczęłam chodzić na zabiegi endermologii, masaże podciśnieniowe na prawdę dają świetne efekty na cellulit.
 
Najgorsze jest to,że niekiedy osoba jest szczupła i ma cellulit, którego nie jest w stanie zrzucić ani ćwiczeniami ani dietą. Skuteczna w zwalczaniu cellulitu jest karboksyterapia:

W Krakowie można się na to zapisać do Instytutu Bielendy. Jest to klinika medycyny estetycznej gdzie przeprowadzają takie profesjonalne zabiegi. Zabieg polega na aplikowaniu dwutlenku węgla pod skórę.Dzięki temu rozpuszcza sie tkanka tłuszczowa oraz znacznie zmniejsza sie obwód ud czy pupy
 
Do góry