reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CELULITOWI mówię - NIE!!!!!!!

Gumecka, a jakie środki stosowałaś? Ostatnio w aptece pytałam farmaceutkę i poleciła mi oczywiście preparat chyba najdroższy jaki jest. Pokazała też drugi, (Clean czy jakoś tak, krótka nazwa) i powiedziała, że ten ma działanie podobne do L-karnityny, taki typowy wypalacz tłuszczu. A tutaj potrzebne jest coś co poprawi mikrokrążenie, preparat działający drenująco itd...

Jeśli chodzi o pływanie, to ja też to uwielbiam. Moim marzeniem jest odbyć kurs nurkowania, ale jakoś brak kasy :(i czasu. Teraz regularnie chodzę na siłownię, a na basen raz w tygodniu, czasem co drugi tydzień, bo od czasu do czasu trzeba też dzieci zabrać na namaczanie, a one są dość absorbujące w wodzie. ;D
 
reklama
Ja o plastrach nie słyszałam ale za to czytałam - niestey nie jest to wersja optymistyczna - ze te wszystkie specyfiki to tylko nabijaja kase producentom. Clulitu który raz sie przypałaetał, nie pozbedziemy sie juz, mozna tylko go "zmniejszyć". No i niestety nawazniejsze to dieta i ruch. W sumie racja...tylko ja uzywałam zelu Bielendy drenujaco-wyszczuplajacego i rezultat po 2 miesiacach jest superowy. Tylko ja do tego diete zmieniłam.

A teraz szukam ekstra stroju kąpielowego na lato :)
 
ja zaczynam myslec o zabiegu, u nas jest cos takiego ze wchodzi sie do takiej kapsuly i spaceruje w niej, tylko nie wiem jak to sie nazywa i ile kosztuje :mad:
 
Ja sobie zafundowałam rok temu taki zabieg. Najpier dwa tyg. na diecie kopenhaskiej, a w nagrodę zabieg.

Wygląda to tak, ze jest się zamykanym szczelnie w kaspule, można na rowerku albo na steperze. Zabieg trwa 40 min., w kapsule wytwarzana jest podciśnienie, które raz rośnie, raz maleje, tak falowo. Kosztowało mnie to ok. 500 zł.
Ubytku wagi nie zauważyłam, natomiast zdecydowanie poprawił się wygląd skóry na nogach, wygładziła się.

Pytałam w kolejnej aptece o te kaspułki. Polecane są Cellasene (czy jakoś tak, cena ok. 170 zł). Podobno dzialają najskuteczniej. Jakiś obłęd z tymi cenami.
 
hej babki, odswiezam watek!!!!!!!

dzisiaj zaczełam moja walke z cellulotem, ktory po zeszłorocznej walce znow sie pokazał!!!
za 3 tygodnie wiekli wyjazd nad morze , trzeba sie lekko ogarnac ze tak napisze!!


dzis:
- zaliczone cwiczonka na brzuch, uda, posladki :happy2::happy2:
- kapiel i masaz z peelingiem ( fuzy z kawy plus cynamon plus oliwka dla dzieci)
- ciepło- zimny prysznic, ale chyba zaczne stosowac same zimne :rofl2::rofl2:

Dieta, ruch, i masaz udek i pupy!!!!

Start!!!
Mam nadzieje, ze ktos sie przyłaczy :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ten temat zawsze będzie można odświeżać - zawsze będzie na czasie 0niestety :))

Ja polecam oprócz kremów i pilingów (i ćwiczeń uffff) taką zwykłą szorstką gąbkę. Masaż nią naprawdę pomaga - nie czyni cudów - ale wspomaga napewno. A skóra jest gładka jak 'pupcia niemowlęcia' :)
 
reklama
używałam ives rocher i niepotrzebnie wydałam tyle pieniędzy ;/. wcale nie ujędrnił mojej skóry. zaryzykowałam i kupiłam inny krem Vialise. Dopiero po nim zauważyłam, że w połaczeniu z ćwiczeniami na siłowni ujędrnił skórę. Ma świetny skład i bardzo dobrze się wchłania w przeciwieństwie do tych, których próbowałam :)
 
Do góry