reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

Dzięki Agawa, tak właśnie przypuszczałam. Instrukcja o karmiących nie mówi zbyt wiele :)
a farbowanie mnie kusi bo odrosty koszmarne...
 
reklama
Ja też dostałam receptę na Cerazette, ale... nie zdecydowałam się jej zrealizować. Boję się m. in. tego, jak hormony mogłyby wpłynąć na moje skórne zmiany alergiczne - w połogu miałam z nimi straszny problem...
Nie będę chyba szukać jakiegoś lepszego sposobu od zabezpieczenia się poza dokładną obserwacją siebie i ew. gumkami, bo... już z mężem marzymy o rodzeństwie dla Madzi. Tylko może jeszcze nie teraz, ale za dwa lata ;) Wtedy tak na przełom maja/czerwca byłoby fajnie wycelować, bo w tym momencie przeraża mnie perspektywa podjęcia pracy w śwodku wakacji ;)
 
Dziewczyny ja mam teraz już drugi zastrzyk Depo-Provera. Kosztuje około 45 zł i jest raz na 11 tygodni. Minuse jest tylko to, że jeśli będą skutki uboczne to tzreba przetrzymać te 11 tyg. Ja miałam na początku plamienia, potem okres i koniec. Okresu też nie mam, ale z tego powodu zbytnio nie cierpię :)
 
wychodzi taniej niż tabletki,ale ja chyba zostanę wierna tym drugim w piątek idę do gina po receptę na trzecie opakowanie...24maja okres, później 16 i 18 czerwca plamenie a teraz okresu ani widu ani słychu ???
 
Ja tabletki kupiłam chyba z 3 tygodnie temu i jakoś nie mogę się wziąć w sobie, żeby zacząc je brać....
 
no niestety ja juz nie biore Cerazette...ale o tym pisałam wczesniej...niestety odczuwałam skutki uboczne..bóle głowy,mdłosci,wahania nastroju ze nie wspomne o obnizonym libido....no ale teraz jak jestem "czysta" czuje sie swietnie :)....zaczynam załowac ze przez tyle lat zarłam śr. atykop. (prawie 8)...wystarczy...
 
reklama
Do góry