reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Ja d3 miałam na starcie miałam na poziomie 16. Biorę d3 4000. Dawno nie robiłam poziomu więc muszę powtórzyć. Przestałem brać euthyrox ponieważ nie mogłam dostać się do endokrynologa. Ze względu na starania zrobiłam badania tarczycowe z postanowieniem odwiedzenia prywatnie specjalisty. A tam w wynikach niespodzianka. Wszystko idealnie w normie. Znajomy lekarz ogólny potwierdził, że tak nie raz jest że jak się uzupełni d3 to poprawia się tarczyca.
 
reklama
To ja d3 biore 3x4000 przez miesiac tak chce brac a potem zejsc do 4000.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, zniknęłam, przepraszam, ale dużo się zadziało w ciągu ostatniego miesiąca, a w zasadzie prawie dwóch już. Zaszłam w 3 ciążę za pierwszym podejściem (byłam w wielkim szoku!). Niestety radość trwała krótko. Poroniłam w 9 tc. Teraz się zbieram do kupy. Jest coraz lepiej, choć takie wydarzenia zostawiają trwałe piętno, swoją strefę mroku w duszy. Postanowiliśmy jednak z mężem, że się nie wycofujemy i wkrótce wracamy do starań o 3 malucha. Teraz jestem na hormonach, w ramach odpoczynku dla organizmu. A od maja jak wszystko będzie dobrze to działamy :).

@Kasienka wielkie gratulacje :)! Trzymam kciuki za operację brata. Będzie dobrze!

Rozważacie plusy i minusy trójki dzieci, a ja myślę, że to kwestia naszej wizji rodziny bardziej niż jakiejkolwiek kalkulacji. Wiadomo, że z dwójką jest łatwiej, pod każdym względem. Od samochodu zaczynając, na pokojach hotelowych kończąc. Ja jednak zawsze marzyłam o trójce. Jak tylko zdecydowałam się na dzieci wiedziałam, że 2+3 jest układem idealnym, dla mnie, dla nas. Tak czułam i zwyczajnie bardzo bym chciała doświadczyć spełnionego marzenia.

Trzymam za Was, za nas kciuki baaardzo mocno!



Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję kochana tak czuję że będzie dobrze z bratem Nasz anioł babcia nam pomoże żeby wszystko potoczyło się jak najlepiej
 
@-Aia- bardzo mi przykro z powodu straty wiem co czujesz bo tez przez to przechodzilam na początku stycznia :( ale wazne żeby się nie poddawac i walczyc dalej. ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aia - przykro mi bardzo, ale cieszę się, że od maja działacie. Tak jak piszesz, pewnie z wieloma rzeczami łatwiej przy dwójce, ale nie zawsze to co łatwiejsze jest lepsze ;)
 
Dziewczyny, dołączam się :) mam dwie córeczki, 6 i 3 latka. Nie spodziewałam się że to jeszcze powiem... ale zamarzyły mi się kolejny raz pieluszki, kaszki i zupki :)
Hej!
Miałam tak od ponad 3miesięcy...Jednak wyparłam tę myśl.Jestem mamą 12latki i 8latka.Kolejne dziecko byłoby praktycznie jedynakiem- ze względu na różnicę wieku pomiędzy dziećmi.Poza tym mamy 3sypialnie i salon z kuchnią, więc brakuje tego jednego pokoju...Przecież nie dam rocznego dziecka do 13latki czy 8latka
Pozdrawiam!
 
jak nam się uda to różnica między moimi dziećmi będzie 14 i 12 lat ale chcę tego bardzo.....przed ostatnią ciążą miałam wątpliwości ,obawy itp ale zdecydowaliśmy się pełni obaw a po tej stracie to jeszcze bardziej chyba chce ...... zawsze marzyłam i nie chce kiedyś żałować że nie spróbowałam bo to moje największe marzenie :)
 
reklama
Mnie zawsze marzyła się większa rodzina - sama jestem jedynaczką i zazdrościłam dzieciom, które miały rodzeństwo. Kiedyś myślałam, że poczekam na odchowanie starszej dwójki conajmniej 10 lat i potem pomyślę, ale po przeanalizowaniu sytuacji doszłam do wniosku, że chyba jednak lepiej żeby ta różnica wieku była trochę mniejsza.
 
Do góry