reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Dziewczyny a jak u Was wyglada sytuacja z praca? Mozecie sobie pozwolić na spokojny macierzyński? Ja obawiam się trochę czy po powrocie nie zastane nieprzyjemnych niespodzianek
 
reklama
Ja się nie przejmuję, pewnie będą bardzo niezadowoleni, ale nie zamierzam tam długo pracować. Macierzyństwo motywuje do zmiany ;)
 
Witam ja jestem mama tez dwójki dzieci córka obecnie 12(w kwietniu 13)syn 10(we wrześniu 11) tez bardzo pragnelam 3 i w zeszłym roku sie zdecydowalismy i udalo sie w 1 cyklu staran tez obawialismy sie reakcji rodziny i o dziwo wszyscy zareagowali pozytywnie ja bylam najszczesliwsza ...niestety w 7 tygodniu poronilam :( teraz czekam na 1 @ i mamy zamiar nadal się starać o maleństwo
 
Dziewczyny nie patrzcie na otoczenie. Jeżeli chcecie trzecie dziecko to jest tylko i wyłącznie Wasza decyzja. My z mężem nikomu nie mówiliśmy o naszych planach. Po prostu stwierdziliśmy, że bardzo chcemy trzecie dziecko i działaliśmy. I nic mnie nie obchodzi co kto myśli. Mamy już 13 i 10 latka. Za miesiąc na świat przyjdzie nasza córeczka [emoji7]
 
Monia_l - przykro mi z powodu poronienia, trzymam kciuki za Was, ketsururi- dzięki za miłe słowa. Nie pozostaje nic innego tylko iść swoją drogą i spełniać marzenia nie patrząc na nic i nikogo. Pozdrowienia dla Wszystkich dziewczyn:-)
 
Jasne, że iść swoją drogą, inni za nas życia nie przeżyją, ale też frustrowało mnie wieczne wysłuchiwanie. Teraz uczę się asertywności i stawiania granic.
 
Ja dwie poprzednie ciąże miałam „z zaskoczenia”- nie planowaliśmy specjalnie, ale chcieliśmy szybko dwójkę. Teraz zastanawianie się nad płodnym, czekanie na @ to dla mnie zupełna nowość. Wtedy mieliśmy średnia sytuacje mieszkaniowa i materialna i daliśmy radę, to teraz gdy jest stabilniej na pewno damy:)
 
Ja jak nigdy czekam na @ ale czuje ze już sie zbliza bo dzis ciagle bym cos jadla a sledzie zagryzalam czekoladą :) zawsze przed @ tak mam :) a po to juz będą staranka :)
 
przy dwójce poprzedniej nie miała obaw jak sobie poradzę a teraz przychodzą takie myśli czy dam radę z trójką
 
reklama
Hej dziewczyny, chyba mi się udało:-) test pozytywny, oby tylko wszystko poszło dobrze. Życzę Wam dwóch kreseczek- ja już nie mam wątpliwości co do trojeczki[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry