reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

reklama
Hej dziewczyny, chyba mi się udało:-) test pozytywny, oby tylko wszystko poszło dobrze. Życzę Wam dwóch kreseczek- ja już nie mam wątpliwości co do trojeczki[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje !!!!
U mnie byla juz 1 @ po zabiegu i teraz czas na starania tyle ze ja mam watpliwosci...
 
Hej dziewczyny, chyba mi się udało:-) test pozytywny, oby tylko wszystko poszło dobrze. Życzę Wam dwóch kreseczek- ja już nie mam wątpliwości co do trojeczki[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje!? A czy jakieś objawy były? Czy tylko czekanie na ( nieprzychodzaca) miesiączkę [emoji3]
Super czytać takie komentarze od razu buzia sie uśmiecha....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje!? A czy jakieś objawy były? Czy tylko czekanie na ( nieprzychodzaca) miesiączkę [emoji3]
Super czytać takie komentarze od razu buzia sie uśmiecha....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Wam ze ja w okolicach owulacji ( wg kalendarza) zaczęłam mieć wątpliwości czy warto rezygnować z tej stabilizacji i komfortu dla pieluch wiec kazałam mężowi „uważać” Hihi . Ale prawdopodobnie owulacja mi się przesunęła i była wcześniej kiedy bawiliśmy się bez zastanawiania. W sobotę ( 3dni przed@) zrobiłam test dla pewności - chciałam z mężem walentynkowe wino pic, a tam dwie wyraźne krechy! Nie mogłam uwierzyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mąż już wcześniej podejrzewał ze coś jest ba rzeczy bo mi strasznie jego skarpetki śmierdziały [emoji23]mówił ze czyste, dzieci potwierdzały a mnie na wymioty brało. Wcześniej czułam ze syn ma spocona piżamę i kazałam mu pod prysznic iść. Po za tym w sobotę przed testem zjadłam kanapkę z samym twarogiem- nigdy tak nie jadłam, a od jakiegoś tygodnia wstawałam w nocy bo strasznie mnie suszylo. Brzuch odrobine pobolewa. Ale i tak więcej objawów miałam miesiąc temu- przy urojonej, hehe. Pozdrowionka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry