reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

reklama
Hej witam rowniez chcialam dołączyć. Mam 2 dzieci w tym roku 7 i 6 lat i bardzo bym chciała jeszcze jednego szkraba. Czas goni bo mam 35lat. Chce spróbować kilka cykli choć u nas trudno bo mojego więcej Nie Ma niż jest. No cóż jak nam pisane to się uda.
 
Witaj Aniu, powodzenia życzę:)
Katherina - ja badałam tsh, ze względu na to, że przy Szymku wyszły nieprawidłowości z nim i towarzyszące temu jakieś hormony. No i morfologię. Przy okazji sprawdziłam nerki, bo mam z nimi problemy.
 
Hej, ja robiłam cytologię, morfologie dodatkowo badałam Tsh, ale tez z innego powodu. Pytałam giną czy nie widzi przeciwwskazań i stwierdził ze w porządku- możemy się starać. U mnie mama i teściowa ciagle mi powtarzają ze dzieci odchowane i czas na karierę jest. Smutne, bo wiedza ze my marzymy o powiększeniu rodziny ( starszaki tez chcą, szczególnie córka) -ze wsparciem bliskich, czy choćby ich akceptacja naszych decyzji jest dużo łatwiej.
 
reklama
Chyba wszystkie mamy ten sam problem. Smutne to bardzo. Ale cóż, każdy ma prawo do swoich poglądów. Mnie tylko smuci, że moje dzieci tego wysłuchują.
 
Do góry