reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Super gratulacje. Długie starania to były? O trzecie maleństwo? , [emoji4][emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszym cyklu;)

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
 
reklama
Ja stosuję od lat npr - obserwuję śluz i temp. Tylko, że ciągle karmię i jak to stwierdził mój ginekolog bardziej miarodajne jest obserwowanie śluzu. I szczerze - póki nie otworzyliśmy się na dziecko nr 3 bez problemu wiedziałam kiedy jestem płodna, kiedy nie. Ostatnie dwa cykle to jakiś dramat - temp. nierówna, śluz też dziwny. Wiem, że mam kłopoty z tarczycą - mam za wysokie tsh, więc biorę leki na to. Obawiam się, że wyjdzie jeszcze coś. Już przy pierwszych dwóch ciążach wyniki miałam takie (w sensie przed zajściem), że nam nikt szansy na zajście nie dawał. Dziwne to u mnie wszystko :)
 
Moja bratowa karmila piersią... Teraz syn ma 4 lata a ona ani miesiączki ani cykli... Ma w jednej piersi jeszcze mleko i nie może przez to ruszyć że staraniami [emoji20]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co czujesz? Ja 9 dni do testowania. Mam same ciągnięcia hehe -> w piersiach, w pachwinach i w dole brzucha [emoji13]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm, w zasadzie to się czuję jakby dosłownie lada moment miała przyjść @ i pewnie tak lada chwila będzie. Piersi nie bolą, trochę mnie ciągnęły pachwiny i kłuły jajniki kilka dni temu, ale przeszło. Teraz tylko klasyczne bóle okresowe. Temperatura mierzona z rana 36,6 więc też szału nie ma ;).
Trzymam za Ciebie kciuki!
Za nas wszystkie zresztą :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Andzia - lepiej późno niż wcale ;)

Mnie wczoraj moja mama zapowiedziała (po raz któryś..), że jak będziemy mieć więcej niż 2 dzieci to się będziemy rzadziej spotykać. Uroczo.
 
reklama
Moja mama jeszcze nie wie, że mamy zamiar postarać się o jeszcze jedno dziecko, ale na bank bardzo się ucieszy. Tylko, że mieszkamy 1200km od niej.
Natomiast teściowa już na wiadomość o mojej drugiej ciąży stwierdziła, że "chyba jesteście nienormalni..." Wolę nie myśleć jaka będzie reakcja na trzecią
 
Do góry