reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Hehe...też miałam takie "shizo" w wieku 16 lat,że chce być mamą,ale dość szybko mi to przeszło i dobrze.Bo uważam że to za wcześnie,dziewczyna w tym wieku nie jest jeszcze na to gotowa psychicznie i fizycznie ,wiadomo że takie "przypadki' się zdarzają i dziewczyny jakoś sobie radzą,ale wiadomo jest napewno ciężko bez wykształcenia, pracy itp. Pierw trzeba pomyśleć o tym,żeby temu maleństwu zapewnić przyszłość bo to najważniejsze... Mnie też sie troszke pospieszyło,mam 21 lat niby dobry wiek na ciąże,ale w dużej mierze musze liczyć na rodziców,sama będę wychowywać moje maleństwo bo tatuś nie poczuwa sie do odpowiedzialności,Więc pierw zastanów się czy masz wsparcie,w kimś kogo kochasz,wydaje mi się że wtedy macierzyństwo jest dużo prostsze...


"Jesteśmy tyle warci,ile możemy dać innym"
 
reklama
Nie napisałam,że porywasz dzieci,tylko,że jeśli są to jakieś zaburzenia to moga one do tego prowadzić. Nie było to złośliwe.:tak:
 
hehe. ja jestem jedną z tych osob.. mam 17 lat i jetem w 30 tygodniu ciazy takze jak widzisz nie przeszlo..chcialam dziecka tak jak Ty.. ale kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy pojawil sie strach i mysl jak to będzie. Teraz już tak nie mam , bo wiem że bd miała pieniadze na dziecko , i że rodzina mi bardzo pomoze.. mam kochającego chlopaka .Pozdrawiam . ;) ;**
 
Ja zawsze kochałam dzieci i chciałam miec ale planowałam ze bede miała 28 lat tak abym mogła zapewnic mu byt i dobre warunki, plany jednak nie wyszły i bede mamą 9 lat wczesniej. Nigdy nie pragnełam dziecka w taki sposób jak ty, moze dlatego ze od zawsze byłam realistką która nie lubi liczyc na innych (teraz musze jednak schowac dume do kieszeni i przyjac pomoc), chce wszystko robic sama. To ci nie przejdzie bedzie w tobie tkwiło, ale zastanów sie tak na zdrowy rozum czy dasz rade i czy warto sie spieszyc:-)
 
reklama
A ja chciałam urodzić pierwsze dziecko, gdy będę ok. 20 lat, a to dlatego, że chciałabym być dla niego przyjaciółką i koleżanką, z którą może o wszystkim pogadać. Ja tak nie miałam i zawsze było mi z tym źle.
 
Do góry