reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce popełnić samobójstwov

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
4
Zwracam się z ogromna prośba o pomoc bo chyba popełnię samobójstwo .

Zaszłam w ciąże i oczywiście nie spozywalam alkoholu . Jestem obecnie w 20 tyg . Ostatnie usg robiłam tydzień temu. Wszystko w normie . Duża główka .

Dowiedzialam się o zdradzie partnera i moj świat się zawalił . Powiedział ze nie chce mnie ani dziecka . No i 4 dni pod rząd wypiljalam codziennie butelkę wina. Oczywiście nie mam zamiaru więcej pic , naprawdę nie wiem co się stało , cierpię na depresje ciążowa i ta syt mnie dobiła .

Wyrzuty sumienia teraz mnie zabijają . Nie jestem w stanie funkcjonować ze stresu ze moje dziecko urodzi się chore . Nie mam zamiaru więcej tknąć alkoholu i cała ciąże nie piłam do tej pory . Mam już jedno dziecko , dobra prace , finanse , nie jestem żadna patologia . Boje się komukolwiek przyznać do tego bo PrEciez naraziłam moja córkę . Jakie są szanse ze będzie dobrze i urodzi się zdrowa ? Mam ochotę się zabić .

Wyrodna matka

Wysłane z iPhone'a
 
reklama
@Wyrodna matka Ogromnie Ci współczuję sytuacji w związku. Tak nie powinno być, niestety czasami się zdarza. Teraz czas, żebyś zadbała o siebie. Po pierwsze koniecznie udaj się do psychiatry, bo jeśli masz depresję to być może będziesz potrzebowała farmakologicznego wsparcia. Na początek możesz zadzwonić :

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123
Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Jeśli chodzi o maleństwo, to nikt Ci nie da gwarancji, czy wszystko będzie w 100% ok, ale trzymam kciuki, żeby tak było. Na każdą kobietę taka dawka alkoholu podziała inaczej. Może dobrze, żebyś swoim niepokojem podzieliła się z ginekologiem, bo on będzie wiedział najwięcej, natomiast teraz najważniejsze, żebyś zadbała o swoją stabilność emocjonalną. To co zrobiłaś w emocjach jest całkowicie zrozumiałe i nie musisz się obwiniać. W skrajnym stresie robimy różne nieracjonalne rzeczy. I wierz mi wstydzić to się powinien twój "partner" a nie ty.
 
Do góry