reklama

Chciałabym poznać opinie kobiet które ....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez IKA003, 8 Lipiec 2006.

1. IKA003

IKA003 Początkująca w BB

Chciałabym poznać opinie kobiet które rodziły swoje pociechy w Szpitalu Kolejowym w Warszawie-Międzylesiu ? Mój termin porodu wypada na 1 sierpnia. Pozdrawiam wszystkie Panie w ciąży, które muszą znosić te okropne upały  :)

2. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Witaj Ika... tak sie sklada, xze mieszkam w okolicach Miedzylesia. Nie rodziam tam, ale moja sasiadka rodzila w maju. I o ile myslalam, zeby tam rodzic to jej przezyciach - dziekuje bardzo. Zarowno w przypadku mojej kolezanki jak i jej siostry porod zakonczyl sie cc i komplikacjami poporodowymi.W przypadku sasiadki bylo zle zrobione zzo (wszystko na to wskazuje). Poza tym zaniklo tetno plodu i po cc byla konieczna reanimacja- skromne 20minut to trwalo. Nadal nie wiedza jakie beda skutki uboczne u dziecka. Modlimy sie, aby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku. Jesli chodzi o warunki to nie slyszalam zlego slowa...

3. reklama
  4. IKA003

IKA003 Początkująca w BB

::) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Za udzielenie opini bardzo dziękuje i pozdrawiam

5. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Ika, tez w to wierze. Pozdrawiam

Poleć forum