reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chicco baby hug 4w1

Kochana, a praktykujesz Go w nocy ? mam małe mieszkanko raptem 40 pare metrów i nie jestem w stanie kupić dostawki i łóżeczka do jazdy po domu. Dlatego zależy mi na praktycznej rzeczy , która nie zagraci mi mieszkania.
Niestety w nocy maluch spi w lozeczku dostawnym ktore nota bene jak BH jest na kolkach i czasami jezdzi po calym mieszkaniu...W Baby Hugu tylko drzemki w ciagu dnia😊 @natt1996 zdecydowalas sie na cos?
 
reklama
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Jeśli to twoje pierwsze dziecko to może ci się sprawdzić. Ja nie zdecydowałam się na nie. Mało bezpieczne jak ma się już w domu jedno dziecko. Kupiliśmy Chicco forever( pisze w skrócie) mało że sprawdzi się jako lozeczko- dostawką to jeszcze przyjechać w inne miejsce nim można.
 
Jeśli to twoje pierwsze dziecko to może ci się sprawdzić. Ja nie zdecydowałam się na nie. Mało bezpieczne jak ma się już w domu jedno dziecko. Kupiliśmy Chicco forever( pisze w skrócie) mało że sprawdzi się jako lozeczko- dostawką to jeszcze przyjechać w inne miejsce nim można.
Właśnie też się zrobiliśmy zmianę z Magico na Forever. Jest świetny! Czasami odkładam córkę jak np. sprzątam sypialnie itd i łóżeczko jest na tyle duże, że się w nim bawi. Bardzo podoba mi się to, że jest tak miękko wykonane, młoda nie raz już zaliczyła upadek prosto na buzię, a nic jej nie było. U teściów jest drewniane i nie raz już był płacz :D
 
Również z czystym sumieniem polecam każdemu. ;) W dzień nieocenione, jak córka była młodsza to tylko tam miała drzemki. Natomiast w nocy - hug nie może być łóżeczkiem. ;) Nawet producent o tym pisze.
Ale generalnie - podpisuję się pod tym co napisała @StopKlatka ☺️ Jedynie co, to my nie używamy go do podawania posiłków, bo córka nie siada jeszcze sama, więc potrzebuje konkretne podparcie, a hug tego nie zapewnia i kupowaliśmy krzesełko do karmienia osobno. 😁
A powie ktoś dlaczego nie może być łóżeczkiem w nocy?
I w ogóle mamy problem z chicco 4w1, bo pod wpływem ciężaru dziecka opada nam do samego dołu, czy ktoś miał takie problem?
 
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Jak dla mnie to w ogóle nie potrzebne i mało bezpieczne wolałam kupić Chicco forever i ,decydowanie lepsziej się sprawdzilo. Jedyny minus jak jest małe mieszkanie to wtedy ciężko się z tym poruszać.
 
Do góry