reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
Dziewczyny! Poprosiłam naszego moderatora - Arletkę, o skasowanie 2 głosów w naszej ankiecie:

anetb19 - osoba ta nie ma żadnego posta nie tylko na naszym forum al ew ogóle na forum BB.
bozena eti - widnieje ona w ankiecie, ale jaj głos został usunięty, ponieważ po przejrzeniu jej wszystkich postów (chyba 7 na bb), wyszło, że osoba ta nie ma terminu na marzec a mało tego w ogóle nie wie jaka jest płeć jej dziecka.
Chyba tym osobom za bardzo się nudziło....

Jest propozycja , by w ankiecie głosować mogły tylko wybrane osoby (wątek zamknięty dla osób postronnych), trzeba by tylko przekazać listę skaby1 marcowych mam administatorowi. Co Wy na to?
 
reklama
Jestem za, o ile moge sie wypowiedziec...:-) bo oficjalnie naleze do Kwietnioweczek.
Juz sie nie moge doczekac kiedy wezme udzial w ankiecia.
Obawiam sie rowniez, ze moje dziecko nie zechce sie za tydzien podzielic z nami niespodzianka i bedziemy musieli czkac do nastepnego usg
 
a u nas dziewczynka :-) mój mąż teraz chodzi cały szczęśliwy i ciągle mówi do brzucha Zuzia :-)

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze jak czytam Wasze posty, macie termin na marzec czy kwiecien a juz znacie plec dziecka. Ja mam termin na 24.11 czyli juz za 27 dni powinnam rodzic a moze nawet szybciej i nadal nie znam plci mojej kochanej dzidzi :((((
 
wisienkaa1- no to będziesz miała niespodziankę:-D. A nie chcieliście wiedzieć? czy nie daje się ujawnić dzidziulek? To to trzymaj się i powodzonka w tym wyjątkowym dniu. I daj znać czy masz córcię czy syncia.
 
reklama
Do góry