reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
Kurcze a mój ślubny w pierwszej ciązy był 100% pewien,że będzie dziewuszka i w ogóle nie chciał suchać ja wszyscy mówili, że "nie wyglądam na dziewczynkę"-(a tak w ogóle to któraś z Was wie jak to się wygląda "na dziewczynkę":dry::confused::-)????). Lekarz to już się z niego śmiał jak go widział, bo mała bardzo długo nie chciała się ujawnić, dopiero gdzieś około 27 tyg.
Kiedy powiedział,że jest panienka, mój mąż tylko uśmiechnął się jak szelma i powiedział:"A nie mówiłem'?
Teraz od pierwszej wizyty u lekarza twierdzi,że jest chłopak... no zobaczymy..
To jest taki człowiek, że co będzie to mój mężulek będzie się cieszył,ale jestem ciekawa jego miny kiedy lekarz powie:dziewczynka:-):-):-)!
Ja powiem szczerze,że bym sie bardzo ucieszyła z drugiej dziewuszki, bo wiecie co cały czas się zastanawiam czy jeżeli będę miała synka, to będę wiedziała jak go wychowywać ,w ogóle jak się z nim bawić:confused::dry:! Kurcze z dziewczynką to takie bardzo naturalne, no te lalki, spinki, sukienki i takie tematy...
 
reklama
Ja powiem szczerze,że bym sie bardzo ucieszyła z drugiej dziewuszki, bo wiecie co cały czas się zastanawiam czy jeżeli będę miała synka, to będę wiedziała jak go wychowywać ,w ogóle jak się z nim bawić:confused::dry:! Kurcze z dziewczynką to takie bardzo naturalne, no te lalki, spinki, sukienki i takie tematy...
mam dokłądnie to samo eśli chodzi o wychowanie - jedna juz mam córkę to mam wrazenie ze bedzie łatwiej z druga niz z drugim:laugh2:ale tez chciałbym miec parke:-p
mój maz tez był na 100% pewny poprzednio ze bedzie dziewuszka i tez powiedział - a nie mówiłem:tak:
teraz mówi ze chłopak ale skoro ostatnio twierdzi ze nie potrzebuje wiedziec to ja juz nie wiem.Początkowo stawiał na blixnieta - i sie pomylił więc moze stracił pewnosc siebie;-)
 
Ja bym wolała chłopca bo wydaje mi się, że łatwiej będzie :-D:-D:-D:-D:-D.
Od jakiś 5 lat mówiłam o chłopcu, ale jak dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, to stało mi się to obojętne raczej - martwiłam się , żeby było wszystko w porządku tylko.
No ale po cichuteńku liczę na chłopca.. . :sorry2: W czwartek będzie wiadomo czy Tymon czy Blanka...:-):-):-)
 
ninja ale ci zazdroszcze:-p juzw czwartek będziesz moze wiedziała a ja tyle jeszcze musze czekać... całe dwa tygodnie:dry:ładne imiona:cool2:
tez przy pierwszej ciazy marzyłam o chłopcu:laugh2:ciekawe czym sie nam pochwalisz:tak:
 
Ja powiem szczerze,że bym sie bardzo ucieszyła z drugiej dziewuszki, bo wiecie co cały czas się zastanawiam czy jeżeli będę miała synka, to będę wiedziała jak go wychowywać ,w ogóle jak się z nim bawić:confused::dry:! Kurcze z dziewczynką to takie bardzo naturalne, no te lalki, spinki, sukienki i takie tematy...

He, he a ja wprost odwrotnie chcialam chlopca bo mialam identyczne obawy ale w stosunku do dziewczynki (doswiadczenie z chlopcem robi swoje:-)). No ale moge sie raczej z chlopcem pozegnac bo bylam w sobote na malym usg i jak to ujal lekarz na 90%-99% bedzie dziewczynka. A wlasciwie to jest pewien. Maz zadowolony bo chcial parke a ja przyznam, ze tez powoli przyzwyczajam sie do tej mysli:-):-)

mamma80 czekam z niecierpliwoscia popoludniowych wiesci:-)
 
Dziewczyny- Ja też myślałam, że będzie u mnie chłopiec. W sumie prawie byłam pewna i jak szłam na usg to nastawiałam się na chłopca (mimo, że już jak zaszłam w ciążę to już mi było wszystko jedno co będzie, chociaż gdzieś tam jakiś jeden procent przemawiał za chłopcem) a tu proszę Córcia będzie:szok:!!!!
W rodzinie rodzą się same chłopcy, a tu u nas dziewczynka:szok::shocked2:(szkoda, że nie skorzystam z tych stosów ciuszków dla chłopców, które są odłożone:no:). Nie sądziłam jednak, że jak się dowiem, że to będzie córcia to się tak ucieszę :-):-D. Po usg płakałam ze szczęścia:-).
W sumie wydaje mi się, że jednak jak jest córcia to większą odpowiedzialność za wychowanie ponosi matka. Bo sama wiem po sobie jakim autorytetem była i jest dla mnie moja mama:-). No przede mną ciężkie zadanie:cool2::laugh2:.
 
reklama
teraz sporo z nas czeka bo na dniach bedzie USG to zaraz sie wszytsko moze zmienić...:tak:u mnie szczerze mwóac masz mieszane uczucie.Mino ze maz nie bardzo lgnie do poznania płci ja tego pragnę tak mocnoz e kazdego ranka odliczam dni do wizyty - zostało mi ich aż 10!!!:shocked2:stawiam na syna ale jak bedzie pisiuńka to sie uciesze równie mocno:-D:tak:;-)
 
Do góry