reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

chłopiec czy dziewczynka?

  • bliźnięta - chłopcy ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - dziewczynki ; )

    Głosów: 0 0,0%
  • bliźnięta - parka ; )

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    71
reklama
Ja niestety nic wczoraj nie zobaczyłam,nawet dzidzi..Tzn.jest wszystko ok.,i tatuś widział swoje maleństwo,ale monitor był odwrucony w drugą stronę,a zdjęcia nie dał...Zresztą to był gin. w zastępstwie...Nieważne..
Mam nadzieję ze następnym razem się dowiem..
 
no to mam,po tacie, po czworce meskiego rodzenstwa i ani jednej siostrze, po mezu...
przyszla kolej na nastepnego mezczyzne w moim zyciu.jest chlopiec :-D
zdrowy chlopiec wazacy tyle co pol paczki cukru, i co ja poczne ze swoim skladem maluskich sukieneczek ?:-D:-D
 
Iza gratuluję synka! Ja mam jednego i powiem ci że chłopcy tez sa super!
A sukienusie..?no cóż..Nastepna bedzie dziewczyna!
 
ewa33 - no to bardzo fajny lekarz jak ci nie pokazał monitora :baffled: oni chyba nie mają serca
ja już się tak cieszyłam że bede mieć córką ale widze że arendal płeć się zmieniła żeby potem się nie okazało że to jednak chłopak a ja ciągle do niej mówie córeczko:baffled: kurcze może lepiej nie wiedzieć teraz musze czekać do następnego usg

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
Dziekuje :-D buzia mi sie cieszy jak sobie przypomne badanie.

a pewnie ciuszki teraa pojda do kartonu i poczekaja na lepsze czasy :D

pozdrawiam cieplo
 
reklama
iza gratuluję synka:-):-):-) teraz będziesz miała skład aut różnej marki i wielkości:-):-):-)
 
Do góry