reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

Sprawdzilam w ksiazeczce zdrowia i moj Kuba wazyl na bilansie 11,9 wiec w sumie nie tak malo jak widze. Mysle, ze 19 kg dla dwulatka to naprawde duzo, ja znam ludzi, ktorzy maja o miesiac starsza coreczke od mojego smyka, ktora wazy 25 kg (!), mala ma problemy z np wchodzeniem na schody, jak sie przewroci to nie potrafi sama wstac. Na placu zabaw nie bawi sie z dziecmi tylko stoi bo wie, ze nie jest w stanie wpac sie na zjezdzalnie, chodzi na rehabilitacje bo nogi jej sie wykrzywiaja.
Moj Kuba przy niej wyglada na zaglodzonego dzieciaczka ale na prawde - wole zeby byl taki jaki jest niz wazyl 20 kg.
 
reklama
mój maluch tez do grubasków nie nalezy:no: ma 92cm i wazy niecałe 12kg... ale za to apetyt ma za dwóch i pochłania takie ilosci jedzenia, że wszyscy sie dziwią, że tak wygląda:-D widocznie taka jego natura i taka ma przemiane materii i juz, nie martwie sie tym:-)
 
witam!!
moja Iza ma 88 cm. i wazy tez ok. 10 kilo... my po lekarzach nie chodzimy bo nie ma takiej potrzeby... powiedziano nam, ze taki jej urok... gdy miala rok, wazyla niecale 7 kilo, wiec nie jest tak zle...:-)
 
witam mój adaś też cierpi z powodu biegunek jak miał 10 miesięcy to spędzilismy 2 miesiące w szpitalu z tego powodu dopiero pomogła zmiana mlela na bezlaktozowe teraz ma prawie 2 latka i znowu to samo lekarz stwierdził ze tak reaguje na różne infekcje zalecił enterol nifurozsazyt ale to bez efektu naprawde mam dośc prosze o pomoc
 
Cześć dziewczyny ja do was z prośbą.
W nocy Daniela cos pogryzło na komora to nie wygląda wiec podejrzewam ze byc moze to pająk.Ma na ciele punktowe kropki od ugryzienia a w koło czerowne i napuchnięte. Smaruje mu pudrodermem podaje wapno i clemastin. Dzis nieco lepiej troche opuchlizny zeszło ale nadal ma mocno zaczerwienione i twarde te miejsca. W niektórych miejscach pojawiły sie bomble:wściekła/y::wściekła/y:
Jaki środek moge jeszcze użyć aby zmniejszyc opuchlizne i zaczerwienienie????
Wizyte u lekarza mam dopiero w poniedziałek.:-:)-(
 
Emi /2i pół/ waży około 10kg ,od roku włóczę się z nią po lekarzach bez żadnego efektu,jest na diecie bezmlecznej bo podobno mleko jej szkodzi/testy wykazały że nie jest uczulona/.Przez prawie pół roku była na diecie hypoalrgicznej i przytyła tyle co kot na płakał.Bilans dwulatka ma dobry,jest zdrowa bardzo duzo mówi ,wszystko ją ciekawi, więc chyba przestanę stosować te "cud diety".Jest chuda i tyle ,nadal będę robić zazsewki na spodniach żeby nie spadły jej z pupy.:-)
 
reklama
Do góry