reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
Słuchajcie, a ja mam do was takie pytanie: ile osób zapraszałyście na chrzciny? Zastanawiam się nad tym, bo jak więcej niż dajmy na to 10, to jest problem z pomieszczeniem ich w domu. Chyba w takiej sytuacji lepsza będzie restauracja. W sumie to i lepiej, bo potem nie trzeba się o nic martwić. Nawet zerknęłam sobie na oferty i tak mi w oko wpadło Krakowskie Przedmieście. Może ktoś tam robił wczesniej chrzciny?
 
Słuchajcie, a ja mam do was takie pytanie: ile osób zapraszałyście na chrzciny? Zastanawiam się nad tym, bo jak więcej niż dajmy na to 10, to jest problem z pomieszczeniem ich w domu. Chyba w takiej sytuacji lepsza będzie restauracja. W sumie to i lepiej, bo potem nie trzeba się o nic martwić. Nawet zerknęłam sobie na oferty i tak mi w oko wpadło Krakowskie Przedmieście. Może ktoś tam robił wczesniej chrzciny?

U nas było łącznie 9 osób (już ze mną i małżem), przyjęcie w domu :p Ale to ze względu na to, że chrzciliśmy w pierwszy dzień świąt, także cieżko było by o otwarty lokal w tym dniu :)
 
u nas na chrzicnach 15 osób, ale był to sierpien więc impreza była w ogrodzie.

afi poproszę o priv z ceną, bo nie wytrzymam :-D
 
reklama
Do góry