reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Chrzciny?

belgrano

Sierpniowa mama'06 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
Witam.
Napiszcie mi kiedy chrzciliście swoje dzieciaki lub kiedy macie zamiar. Ja myślałem że na Wielkanoc ale rodzina mnie strasznie naciska i sam już nie wiem co mysleć.

reklama

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
my chrzcilismy nasza julke 12.11- też mieliśmy odłożyc chrzciny na przyszły rok z powodu braku ślubu kościelnego (zamierzaliśmy nawet połączyć nasz ślub z chrzcinami)- znalazł się jednak taki ksiądz który nie robił problemów...no i julka ochrzczona

JAAGA

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Belgrano nic sie nie przejmuj ja bede robic chrzciny dopiero 28 kwietnia zresztą u mnie w rodzinie wszystkie dzieci były chrzczone dosyc pozno jak juz miały około poł roczku..pozdrawiam

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja będę chrzciła Piotrusia 26 grudnia :-)

i też nie mamy ślubu kościelnego

K@si@

Rozwiązania
0
Ja chrzciłam Kinge jak miała miesiąc z kawałkiem, ale sama byłam chrzczona jak miałam pół roku:-)

aga31

Rozwiązania
0
ja andzelę(starszą córę) chrzciłam jak miała półtora roku a nad chrzcinami ewci sie jeszcze nie zastanawiałam. musielibysmy pomyśleć o obiedzie w jakieś knajpie bo w domu nie mamy za bardzo warunków.nie mam nawet stołu tylko malenki stoliczek ,zastawy na 20-30 osób też nie mam więc musiałabym pożyczyc bo kupować nie zamierzam,nie potrzebna mi do niczego. chyba w przyszłym roku bliżej wielkanocy będę sie zastanawiać teraz napewno nie. muszę zrobic rekonesans w lokalach ile by mnie taka impreza kosztowała.

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
my chrzciliśmy obydwoje dzieci jak miały po 1,5 miesiąca,
moim zdaniem nikt nie powinien Wam narzucać terminu, to przecież Wasza decyzja

karoo-kp

Mama Jagodzianki
Rozwiązania
0
Ja bylam chrzczona jak mialam 11 miesiecy i juz chodzilam. Nad chrzcinami malej sie nie zastanawiamy w ogole - ksiadz u nas taki, ze na pewno do niego nie pojde, wiec najwczesniej chrzciny jak sie wyprowadzimy z tej dziury zabitej dechami, czyli jakies 5-6 lat... Ogolnie to nawet za bardzo kandydatow na chrzestnych bysmy nie mieli i myslelismy o chrzcinach przed komunia...

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja jestem chrzestną mojego małego kuzyna- i podawałam go jak miał 1.5 roku- hehe na swoim chrzcie chodził i księdzu pod sutanne zaglądał;-)

reklama

sandra1982

Rozwiązania
0
My chrzcilismy jak Sara miala 6 tyg., tj. na poczatku pazdziernika, ale to tylko dlatego, ze szwagierka chrzcila swojego 8 miesiecznego synka i robilismy podwojna impreze. Ja sama bylam chrzczona jak mialam prawie rok, moja siostra tez. A rodzinie sie nie daj, bo w koncu to ma byc Wasza decyzja, a nie reszty rodziny!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry