reklama

Chrzciny?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez belgrano, 22 Listopad 2006.

1. belgrano

belgrano Sierpniowa mama'06 Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Napiszcie mi kiedy chrzciliście swoje dzieciaki lub kiedy macie zamiar. Ja myślałem że na Wielkanoc ale rodzina mnie strasznie naciska i sam już nie wiem co mysleć.

2. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my chrzcilismy nasza julke 12.11- też mieliśmy odłożyc chrzciny na przyszły rok z powodu braku ślubu kościelnego (zamierzaliśmy nawet połączyć nasz ślub z chrzcinami)- znalazł się jednak taki ksiądz który nie robił problemów...no i julka ochrzczona

3. reklama
  4. JAAGA

JAAGA Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Belgrano nic sie nie przejmuj ja bede robic chrzciny dopiero 28 kwietnia zresztą u mnie w rodzinie wszystkie dzieci były chrzczone dosyc pozno jak juz miały około poł roczku..pozdrawiam

5. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja będę chrzciła Piotrusia 26 grudnia :-)

i też nie mamy ślubu kościelnego

6. K@si@

K@si@ Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja chrzciłam Kinge jak miała miesiąc z kawałkiem, ale sama byłam chrzczona jak miałam pół roku:-)

7. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja andzelę(starszą córę) chrzciłam jak miała półtora roku a nad chrzcinami ewci sie jeszcze nie zastanawiałam. musielibysmy pomyśleć o obiedzie w jakieś knajpie bo w domu nie mamy za bardzo warunków.nie mam nawet stołu tylko malenki stoliczek ,zastawy na 20-30 osób też nie mam więc musiałabym pożyczyc bo kupować nie zamierzam,nie potrzebna mi do niczego. chyba w przyszłym roku bliżej wielkanocy będę sie zastanawiać teraz napewno nie. muszę zrobic rekonesans w lokalach ile by mnie taka impreza kosztowała.

8. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my chrzciliśmy obydwoje dzieci jak miały po 1,5 miesiąca,
    moim zdaniem nikt nie powinien Wam narzucać terminu, to przecież Wasza decyzja

9. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bylam chrzczona jak mialam 11 miesiecy i juz chodzilam. Nad chrzcinami malej sie nie zastanawiamy w ogole - ksiadz u nas taki, ze na pewno do niego nie pojde, wiec najwczesniej chrzciny jak sie wyprowadzimy z tej dziury zabitej dechami, czyli jakies 5-6 lat... Ogolnie to nawet za bardzo kandydatow na chrzestnych bysmy nie mieli i myslelismy o chrzcinach przed komunia...

10. reklama
  11. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jestem chrzestną mojego małego kuzyna- i podawałam go jak miał 1.5 roku- hehe na swoim chrzcie chodził i księdzu pod sutanne zaglądał;-)

12. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My chrzcilismy jak Sara miala 6 tyg., tj. na poczatku pazdziernika, ale to tylko dlatego, ze szwagierka chrzcila swojego 8 miesiecznego synka i robilismy podwojna impreze. Ja sama bylam chrzczona jak mialam prawie rok, moja siostra tez. A rodzinie sie nie daj, bo w koncu to ma byc Wasza decyzja, a nie reszty rodziny!

Poleć forum