reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest w restauracji

Roza1111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
328
Dziewczyny które robiły chrzest w restauracji jakie menu wybralyscie? Obiad i kawa ciasto tort wystarczy czy z zimna płyta lub barszcz z krokietem?
 
reklama
Pytanie co prawda do Pań, które robiły chrzest, ja póki co byłam tylko gościem, ale w ostatnich latach trochę tych chrztów było i wszędzie obiad plus deser, z zimna płytą się jeszcze nie spotkałam. Pytanie jak duży chrzest i ile przyjezdnych osób.
 
Mysmy mieli obiad ciasto tort i zimne plyty i powiem ze to bylo za duzo. Jedzenia zostalo duzo, ta zimna plyte moglismy sobie spokojnie darowac bo malo kto chcial to jesc.
 
Dzięki za odpowiedź, nikt nie będzie przyjezdny każdy ma do nas około pół godzinki drogi autem... Czyli wg Was obiad i ciasto wystarczy ją też tka myślę... Bo mega różnica w cenie pierwsza opcja 65 a druga 110
...
 
Dzięki za odpowiedź, nikt nie będzie przyjezdny każdy ma do nas około pół godzinki drogi autem... Czyli wg Was obiad i ciasto wystarczy ją też tka myślę... Bo mega różnica w cenie pierwsza opcja 65 a druga 110
...
Raz że cena, dwa że takie siedzenie i jedzenie w gruncie rzeczy jest męczące bo ileż można :D a poza tym impreza z małym dzieciątkiem rządzi się swoimi prawami i nie przewidzisz czy akurat tego dnia maluch będzie chciał współpracować ;) u mnie rodzinka też na to zwracała uwagę że nikt nie chce robić problemu świeżo upieczonej mamie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też planuję obiad i tort. W międzyczasie chcę też podać jakieś przystawki. Myślę, że to zupełnie wystarczy. A informowałyście osobiście, czy dawałyście zaproszenia? Ja zdecydowałam się na te Link do: Zaproszenie na CHRZEST ŚWIĘTY FD32, Co sądzicie? Jak dla mnie bardzo eleganckie, przekonała mnie też dobra cena. Mam dużą rodzinę i ciężko byłoby mi prosić każdego z osobna, a tak będzie jeszcze miła pamiątka dla gości.
 
reklama
Do góry