reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta a nosidełko

CallMePoppy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
43
Cześć dziewczyny,
Jestem mamą 4 tygodniowej Jagody :) Planujemy jakieś małe wakacje nad morzem latem i nie wyobrażam sobie spacerów po plaży z wózkiem :) Rozważam chustowanie dziecka, ale trochę się boję, przede wszystkim swoich błędów. Takle klasyczne nosidełka wydają mi się zbyt radykalne dla takiego malucha. Trafiłam w sieci na coś pośredniego -dwa modele z Chicco - ComfyHug i Comfyfit - to takie połączenie nosidełka z chustą. Część elementów jest mocowanych na sztywno, częściowo się "mota". Czy któraś z Mam zna te nosidełka i może się wypowiedzieć jak się sprawdzają? Chodzi mi tu szczególnie o takie kilkutygodniowe dzieci.
Z góry dziękuję :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem mamą 4 tygodniowej Jagody :) Planujemy jakieś małe wakacje nad morzem latem i nie wyobrażam sobie spacerów po plaży z wózkiem :) Rozważam chustowanie dziecka, ale trochę się boję, przede wszystkim swoich błędów. Takle klasyczne nosidełka wydają mi się zbyt radykalne dla takiego malucha. Trafiłam w sieci na coś pośredniego -dwa modele z Chicco - ComfyHug i Comfyfit - to takie połączenie nosidełka z chustą. Część elementów jest mocowanych na sztywno, częściowo się "mota". Czy któraś z Mam zna te nosidełka i może się wypowiedzieć jak się sprawdzają? Chodzi mi tu szczególnie o takie kilkutygodniowe dzieci.
Z góry dziękuję :)
Ja mam- chicco comfyfit. Generalnie.. Nie bardzo. Tzn teoretycznie możesz dobrze ułożyć dziecko, mi początkowo się udawało z ale teraz już gorzej.. Niby nóżki na żabkę, ale plecy- łatwo o ich wyprost.. A powinny być jednak w c. Nosiłam córkę, jak byla mniejsza, pilnowalam podwinięcia bioderek, wyglądało ok. Ale bardziej polecam chuste.. Jak umówisz się z doradcą, wszystko pokaże. Ja też mogę podesłać link do fajnych filmów, gdzie wszystko można zobaczyć. Na początek możesz nawet chustę elastyczna..
Jeśli wybierzesz chicco, bardzo zwracaj uwagę na ułożenie plecków.
P.s. mogę odsprzedać nosidelko;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
Jestem mamą 4 tygodniowej Jagody :) Planujemy jakieś małe wakacje nad morzem latem i nie wyobrażam sobie spacerów po plaży z wózkiem :) Rozważam chustowanie dziecka, ale trochę się boję, przede wszystkim swoich błędów. Takle klasyczne nosidełka wydają mi się zbyt radykalne dla takiego malucha. Trafiłam w sieci na coś pośredniego -dwa modele z Chicco - ComfyHug i Comfyfit - to takie połączenie nosidełka z chustą. Część elementów jest mocowanych na sztywno, częściowo się "mota". Czy któraś z Mam zna te nosidełka i może się wypowiedzieć jak się sprawdzają? Chodzi mi tu szczególnie o takie kilkutygodniowe dzieci.
Z góry dziękuję :)
Cześć,
Jestem mamą 2 miesięcznej Zuzi, polecam wizytę u fizjoterapeuty, nam osobiście polecił chustę lub nosidło od 4 miesiąca.
Pozdrawiam
 
Dzięki wielkie za Wasze rady dziewczyny. Faktycznie muszę zgłębić temat z fizjoterapeutą, podeszłam z pełnym entuzjazmem do tych crustowych nosidełek, bo dla starszego synka to właśnie fizjoterapeutka poleciła nam nosidełko Chicco Myamaki, które nam się genialnie sprawdza, ale to już dla większego dziecka.
Pozdrowienia!
 
Cześć dziewczyny,
Jestem mamą 4 tygodniowej Jagody :) Planujemy jakieś małe wakacje nad morzem latem i nie wyobrażam sobie spacerów po plaży z wózkiem :) Rozważam chustowanie dziecka, ale trochę się boję, przede wszystkim swoich błędów. Takle klasyczne nosidełka wydają mi się zbyt radykalne dla takiego malucha. Trafiłam w sieci na coś pośredniego -dwa modele z Chicco - ComfyHug i Comfyfit - to takie połączenie nosidełka z chustą. Część elementów jest mocowanych na sztywno, częściowo się "mota". Czy któraś z Mam zna te nosidełka i może się wypowiedzieć jak się sprawdzają? Chodzi mi tu szczególnie o takie kilkutygodniowe dzieci.
Z góry dziękuję :)
Witaj😊 jestem mamą 7 tygodniowego Kubusia. Mamy nosidełko / chustę Chicco Boppy Comfy Fit. Szczerze polecam Ci ja z calego serca. Jak mama mamie😊 nam ratuje chwile grozy jakie pojawiaja sie w ciągu dnia a czasami i w nocy. Obecnie jesteśmy z moim małym chlopcem w okresie kolek. W momencie ataku nie jesteśmy w stanie z mężem go w żaden sposób uspokoić wówczas wkladamy go do nosidła i mały w ciagu 5 min sie uspokaja. Dodatkowo co jest bardzo ważne nosidelko jest super proste w obsludze. Ja sama bez pomocy męza daje rade. Nie trzeba sie zastanawiac jak w przypadku chusty nad prawidlowoscia wiązania. Nasz chlopiec bardzo lubi byc noszony w tym nosidełku. Jest blisko i czuje sie bezpieczny co sie przeklada na jego spokój. Nosidelko uzywamy podczas spacerow jak i zwyczajnych zakupów. Jest moją dodatkową parą rąk🙈 podczas sprzątania i gotowania. Nasz maluch uwielbia w nim zasypiać. Jest to nasz must have nr 1. Dziecko ma prawidłową postawe i jest blisko ciebie😊 na poczatku mialam obawy do jakiegokolwiek nosidelka ale teraz nie wyobrażam sobie ze go nie mamy. Także polecam ci oraz twojemu kregosupowi😊 Jestem pewna że Jagódka zaprzyjaźni sie z nim od pierwszego wlozenia😊
 
Do góry