reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

reklama
Franiowa Mamo, wydaje mi sie, żedo chusty kółkowej Franio jest już za duży. Może lepiej tkana, o splocie skośno-krzyżowym? Ja, za namowa doświadczonej koleżanki , zamówiłam sobie polska chuste pentelka. Jest ładna, dość cienka i tania. Jakby si nie sprawdziła to zrobię z niej bieżniki.
 
Kakakarolina, dzieki. Przeraża nie kopanie w tej ilości postów, które zalinkowałaś:) Chyba znowu pójde na łatwizne i założę watek tu: Chustowe dzieci - porady

Almiqa, mnie przeraża wiązanie chusty..:zawstydzona/y: wolałabym cos mniej skomplikowanego..ehm
Jakiś rok temu napisałam do babeczki, która szyje nosidła (mei-tai??), ale nie moge znaleźć do niej namiaru teraz, gdzies mni wsiąknął. Wtedy jednak dostałam czerwone światło od rehabilitanta, bo mały był zbyt wiotki, teraz wiotkość nie jest juz tak dużym problemem, mały siedzi samodzielnie, więc można go juz pochustować.
Powiem Wam tak - boje sie po prostu, że mi młody wypadnie na ziemię, gdy ja bede sie motac z wiązaniem chusty..:zawstydzona/y:

Edit:
to nie było mei-tai tylko nubigo
 
Ostatnia edycja:
Zapracowana Franiowa mamo
Pogotowie chustowe
to strona IzyBK z naszego forum:)
Zostaw tam swoje dane i czekaj na pomoc:)
Ja mialam maitai stąd http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai
można od nich wypożyczyć a jak się sprawdzi do dopłacić resztę pieniędzy i zostawić:)
Jest bardzo wygodne, proste w wiązaniu (wygodniejsze niż nosidlo ergonomiczne, które tez miałam bo lepiej rozkłada ciężar)
Dość drogie ale ten materiał jest taki drogi (bo to skośnie tkane ustrojstwo)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam tkaną Nati Ocean Contact - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier bawełnianą, bardzo fajnie się wiąże. Jak uczyli nas motać na szkole rodzenia (nie wiem jakiej firmy mieli tam chusty) to jakoś ciężej mi się dociągało. A dla dwulatka wydaje mi się, że najlepsza będzie tkana (ważne żeby splot był skośno-krzyżowy to się lepiej dociąga). Można go wtedy nosić na boku, z przodu czy na plecach.
 
carolans
dzięki za odpowiedź :-) powiedz tylko czy latem dzieciaki się zbyt mocna nie grzeją?

Witam :)

Chusta Dolcino Bali nosidełko (4839981421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mówią, ze chusty takiej są lepsze. Tutaj znalazłam całkiem fajną...jak ją oceniacie? Nosidelko miałam przy pierwszym dziecku, ale miałam wrażenie, że jest mu nie wygodnie i krzywo. Chciałabym dla drugiego maleństwa znalesc cos lepszego. Ta niby jest przewiewna, bo z ekologicznej bawelny...Ktoś oceni?
 
reklama
Polecam chusty a zwłaszcza nosidełka ergonomiczne firmy Love&Carry - można zakupić na sklepie z nosidełkami - lovecarry.pl na allegro też chyba dostępne
 
Do góry