reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

reklama
Manduca bedzie dobra dopiero za pare miesiecy, mierzylismy sie i ma za szeroki panel. Dopiero gdzies dla 7 mies jest ok. A te wewnetrzne gatki dla noworodka sa za male. W manduce jak sama pani sprzedawczyni mowila, jest luka dla dzieci miedzy 3 a 7 mies.
a ja wlasnie kupuje tkana uzywana....
Ale manduke chyba na jesieni tez kupimy.... Xchyba ze namowie M na doux-doux :cool2:
 
hej dziewczyny.
potrzebuje w trybie pilnym kupic chuste.. nie moglam sie zdecydowac, ale w koncu postanowilam, ze kupie elastyczna. Lila ma juz prawie 6.5 kg, ale mi wlasnie ta chusta bedzie potrzebna na najblizsze 4 miesiace, w okresie wakacyjnym. I musi sie szybko i latwo wiazac, wiec tkana odpada. Chodzi o to, abym coreczke mogla-hop siup-wsadzic do chusty.
Jak myslicie, bo ja w tym temacie zielona, czy taka chusta jest odpowiednia?

MAGNOLIA elastyczna (Standard) ok.cen. - Sklep internetowy NATIBABY

potrzebuje ja dzis zamowic.
 
Antila, mi tez baaardzo sie podobaja doux doux.. jak myslisz, jakie sa ich zalety, oprocz oczywiscie pieknego wzornictwa?
 
reklama
Witam
chcialam zamowic chuste doux doux, ale okazalo sie, ze tymczasowo realizacja zamowien wstrzymana..
patrze na stronach holenderskich, bo latwiej bedzie z dostawa. duzo chust ma rozna dlugosc, czy mozecie dac mi jakies wskazowki, jaka dlugosc najlepiej wybrac? nie wiem, czym mam sie kierowac, jesli chodzi o dobor dlugosci..

mam tu taka chuste.. ale zastanawiam sie, czy jest dobra? bo cena jest podejrzanie niska...

http://www.slingomama.nl/nl/calin-bleu-4-60-meter/873-calin-bleu-mystic-cloud-4-60-m.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry