reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

ja o mei tai czytałam dwojakie opinie - magdabb - najbezpieczniej jest kupić tkaną chustę :) ja też nie mogłam się zdecydować, bałam się wiązania, ale w rzeczywistości okazało się bardzo łatwe, tkana jeszcze długo Ci posłuży i Twojemu szkrabowi :)
 
reklama
każde nosidło jest raczej dla dzieci które siedzą, poza tym jak licytujesz przez neta to ciężko sprawdzic czy panel nie jest usztywniony, a nie powinien być

magdabb - a dlaczego nie chcesz kupić chusty? to jest naprawdę łatwe w obsłudze :) nie wiem za bardzo o co pytasz z tym poprawianiem? ja rozwiązuję po każdym noszeniu i zawiązuję zgodnie z instrukcją na nowo, trzeba tylko dobrze naciągać. chusta jest najlepsza dla dzieci, które nie siedzą
 
Magda - to nosidło jest ok, ale tak jak pisze Munie, nosidła raczej dla siedzacych dzieciaczkow sa.
Munie - ja jakbym kupila chustę tkaną, to koniecznie poszłabym na kurs chustowiązania. Z instrukcji nie dowiesz się czy prawidłowo wszystko dociągnęłaś. To ktoś doświadczony z zewnątrz musi na to zerknąć i poprawić, żebyś później wiedziała jak to prawidłowo robić.
 
na razie chustę ćwiczę, ale ja będę ja sporadycznie używać - tylko na spacerach na wakacjach, więc chyba nawet nie zainwestuję w taki kurs...tak na co dzień to wolę wózek :)
 
Munie - jak patrzylam w 3miescie i wawie koszt kursu dla poczatkujacych to 50 zl od osoby lub 70 od pary, wiec da sie przezyc.
magda - ja cykor jestem, wiec chyba bym sie bala. Mam elastyka i wiaze zgodnie z instrukcja, na kursie nie bylam, ale podobno elastyk wiele wybacza... Chyba jak wrocimy do Wawy, to pojde na kurs, moze sie do tkanej przekonam...na razie boje sie
 
trina, tylko ja juz nie mam czasu na razie na taki kurs - mysle ze nawet taka chusta mniej lub bardziej idealnie zawiazana, to mniejsze zlo dla dziecka niz nosidlo nawet takie ergonomiczne
 
reklama
Munie - te kursy to max 3-4 godz trwaja.
Magda - znalazlam info, ze nosidelko Marsupi otula tak jak chusta i jest przeznaczone dla maluszkow. Moze ewentualnie to?
 
Do góry