reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

oo mnie nie było i takie rewelacje -chłopaczki sa śliczne -miodzio -prze cudni -nie moge sie teraz mojej niuni doczekac!
GRATULACJE i wiele radości!
 
reklama
Gemelo no chłopaki są super, i opowieść o twojej kulturze wód płodowych względem łóżka:-D:-D:-D:-D:-D

Teraz z niecierpliwością czekam na informację od Luziy:-):-)
 
Przedstawiam wam Igusia chodź i tak pewnie widziałyście na Naszej Klasie. Urodzony 15.09.09 o godz 17.30 z wagą 3210 i 50 cm.
 

Załączniki

  • Zdjęcie 0105.jpg
    Zdjęcie 0105.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 222
WOW Luizka gratulacje, ja juz nie mogłam wytrzymać i zobaczyłam małego na NK:-D:-D:-D:-D jest rewelacyjny i przystojny, a ten plusz na główce:-D:-D:-D
 
Byłam wczoraj na chwilę na ogólnym ale nawet nie doczytałam, że kolejne Maleństwo na świecie :-)
Luizka Igorek śliczny :tak: gratuluję serdecznie szczęśliwej Mamusi
 
reklama
Do góry