reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciąża?

Ananana

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
36
Hej co to oznacza taki wynik beta hcg ?
Nie bardzo to rozumiem.
 

Załączniki

  • 20190909_144038.jpg
    20190909_144038.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 292
reklama
Właśnie nie było potem żadnego stosunku. Tylko wtedy i no teraz mam obawy żeby ona się utrzymała. I myślisz że powinnam pójść do ginekologa pomoże mi ? Ale to miesiąc czasu to ta hcg nie za małe jest?
Przecież zanim dojdzie do zapłodnienia to mija parę dni nie od razu po stosunku jesteś w ciąży... Zrób bete w podobnej godzinie co dziś i wtedy wszystko się wyjaśni.
 
reklama
Przecież zanim dojdzie do zapłodnienia to mija parę dni nie od razu po stosunku jesteś w ciąży... Zrób bete w podobnej godzinie co dziś i wtedy wszystko się wyjaśni.
Dziękuję za wszystkie informacje. Serio nie wiem o tyk zielona jestem w tych sprawach. Ale no myśląc to hcg będzie rosnąć a nie. Czyli jeszcze z ginekologiem poczekać?
 
Właśnie nie było potem żadnego stosunku. Tylko wtedy i no teraz mam obawy żeby ona się utrzymała. I myślisz że powinnam pójść do ginekologa pomoże mi ? Ale to miesiąc czasu to ta hcg nie za małe jest?
Myślę że owu miałaś jednak później niz 13 a ten niby @ to jak ktoś już wyżej napisał mogło być plamienie implantacyjne ,kiedy robiłaś ta betę ? Bo jest bardzo malutka rzeczywiście ,powtórz ja i jeśli będzie się podwajać co 48 godzin to dobrze rokuje dla ciąży , ginekolog na tak wczesnym etapie jeszcze nic nie zobaczy ,dopiero jak beta przekroczy ok 1000 choć różnie podają ,teraz nie będzie widzieć nawet pęcherzyka ,jedynym potwierdzeniem na tą chwilę jest przyrost bety
 
Myślę że owu miałaś jednak później niz 13 a ten niby @ to jak ktoś już wyżej napisał mogło być plamienie implantacyjne ,kiedy robiłaś ta betę ? Bo jest bardzo malutka rzeczywiście ,powtórz ja i jeśli będzie się podwajać co 48 godzin to dobrze rokuje dla ciąży , ginekolog na tak wczesnym etapie jeszcze nic nie zobaczy ,dopiero jak beta przekroczy ok 1000 choć różnie podają ,teraz nie będzie widzieć nawet pęcherzyka ,jedynym potwierdzeniem na tą chwilę jest przyrost bety
Dziś rano ją robiłam. I właśnie sie zastanawiam żeby ja powtórzyć. Czyli w środę powtórzę i powinna być dużo wyższa?
 
Dziś rano ją robiłam. I właśnie sie zastanawiam żeby ja powtórzyć. Czyli w środę powtórzę i powinna być dużo wyższa?
Jeśli ciąża prawidłowo się rozwija to powinna się podwoić po 48h ,min przyrost to bodajże 66%, są na internecie dostępne kalkulatory przyrostu bety ,wpisujesz daty i wartości bety ,będziesz mieć jasność ,musisz uzbroić się w cierpliwość i w środę powtórzyć betę
 
A jeśli już będzie tą ciąża i się utrzyma to nie załamuj się ,19 lat to nie tak mało ,dzieciątko jak już się urodzi nadaje sens naszemu istnieniu i będzie dla Ciebie całym światem ,dasz radę ,nawet jeśli początki nie będą łatwe
 
A jeśli już będzie tą ciąża i się utrzyma to nie załamuj się ,19 lat to nie tak mało ,dzieciątko jak już się urodzi nadaje sens naszemu istnieniu i będzie dla Ciebie całym światem ,dasz radę ,nawet jeśli początki nie będą łatwe
Dziękuję za miłe słowa. No teraz mam taką nadzieję że może sie utrzyma. Bo jednak bym chciała. Ale sie boje że nie wyjdzie i nie będzie.
 
reklama
Do góry