reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciąża?

Ananana

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
36
Hej co to oznacza taki wynik beta hcg ?
Nie bardzo to rozumiem.
 

Załączniki

  • 20190909_144038.jpg
    20190909_144038.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 291
reklama
reklama
Tzn. że beta spada bo miałaś ponad 11. Czyli przykro mi ale to była ciąża biochemiczna. Niedługo powinnaś dostać okres. DobrzE byłoby wybrać się do ginekologa
 
A co gin pomoże?
A co gin pomoże?
Zbada Cię po prostu ,zobaczy czy wszystko w porządku ,miałam podobnie testy dwa pozytywne tyle że bardzo słabe kreski ,kolejny już negatywny i okres ,po 4 miesiącach się udało i tak oto właśnie mi kwili 12-tygodniowa córeczka :) głowa do góry jesteś młodziutka i masz dużo czasu na dzieci ,a do gin się wybierz na kontrolę żeby w przyszłości uniknąć podobnej sytuacji ,przygotować się odpowiednio do ciąży jak już będziesz gotowa ,no i może póki co pomyśl o lepszym zabezpieczeniu ,może tabletki
 
Zbada Cię po prostu ,zobaczy czy wszystko w porządku ,miałam podobnie testy dwa pozytywne tyle że bardzo słabe kreski ,kolejny już negatywny i okres ,po 4 miesiącach się udało i tak oto właśnie mi kwili 12-tygodniowa córeczka :) głowa do góry jesteś młodziutka i masz dużo czasu na dzieci ,a do gin się wybierz na kontrolę żeby w przyszłości uniknąć podobnej sytuacji ,przygotować się odpowiednio do ciąży jak już będziesz gotowa ,no i może póki co pomyśl o lepszym zabezpieczeniu ,może tabletki
 
Wiem że młoda jestem. Tylko no mam nadzieję że kiedyś będę mogła mieć dzieci przez tą całą sytuację. No chyba pójdę do niego niech zobaczy czy wszystko okej.
 
reklama
Nie martw się na zapas ,ciążę biochemiczne zdarzają się bardzo często ,wiele kobiet nawet nie wie że taka miały ,w większości przypadków kolejne przebiegają prawidłowo
 
Do góry