reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a bóle głowy

Dołączył(a)
22 Marzec 2006
Postów
3
Jak to jest z tymi bólami głowy? Przed ciążą miewałam silne i częste migreny. Teraz jestem w 3 miesiącu i na szczęście ta dolegliwość jeszcze się nie pojawiła, ale boję się, że niestety wystąpi. I co wtedy, czy można brać jakieś leki przeciwbólowe, np. panadol extra (tylko on mi pomaga). Co Wasi lekarze mówią? Mój powiedział, że lepiej nic nie brać, ale jak już nie będę mogła wytrzymać, to lepiej żebym wzięła. Powiedział również, że w czasie ciąży bóle migrenowe nie występują, i jak narazie miał racje:)
 
reklama
bogusia_baby Ja tez miałam dosc sielne bóle głowy przed ciaza a jak byłam w cizay to ani raz mnie głowa nie bolała :) Takze w twoim przypadku moze byc tak samo czego ci zycze bo zarzywanie lekarstw w cizay nie jest wskazane ::) :(
 
CZESC ! JA ZNOWU MIALAM INACZEJ NIE MIALAM ZADNEJ MIGRENY ITD A JAK ZASZLAM W CIAZE TO SIE POJAWILY I TO BARDZO SILNE BOLE GLOWY. RAZ TYLKO WZIELAM APAP I MIALAM Z TEGO POWODU WYRZUTY SUMIENIA.LEKI SA NIE WSKAZANE JAK WIADOMO WIEC LEPIEJ ZACISNAC ZEBY I PRZETRZYMAC.DZIDZIA JEST NAJWAZNIEJSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM!!!!

 
A u mnie przed ciążą występowały koszmarne bóle głowy - podczas ciąży minęło jak ręką odjął. I tak przez 9 miesięcy. Niestety teraz już nie jest tak fajnie.
 
Mi w ciąży wiele przykrych dolegliwości ustąpiło :) przede wszystkim ataki astmy i migreny..aż się boję co będzie później..
w ciąży miałam tylko trzy porządne ataki migreny, ale i tak nie tak silne jak normalnie. mi zwykle nic nie pomaga (bo wszystkie leki od razu zwracam) ale w ciąży nawet nie próbowałam łykać. W aptece się ciężko dowiedzieć, mi polecali apap. kupiłam ale i tak nie zażyłam bo się bałam...
 
JA PRZED CIAZA TEZ MIEWALAM BOLE BARDZO CZESTO A TERAZ NA SZCZESCIE NIE ALE GIN POWIEDZIALA ZE TO WZROST HORMONOW I DLATEGO MNIE NIE BOLI.OSTATNIO MNIE TYLKO BOLALA OD ZOLADKA ALE WYPILAM OKOLO LITRA COLI I PRZESZLO JAK REKA ODJAL.A W CIAZY PODOBNO MOZNA PARACETAMOL ALE ON NIE POMAGA.CHYBA LEPSZA DRZEMKA Z ZIMNYM OKLADEM.ALE GLOWKA CIE NIE BEDZIE BOLALA WIEC GLOWA DO GORY.
 
Ja przed ciażą miałam dosc czeste bóle głowy i bedac w ciazy troche sie bałam. Lekarz pozwolił mi brac Apap, ale bałam sie brac leki przeciwbólowe, zamiast leków gdy dopadł mnie ból głowy robiłam sobie zimny okład na głowe i kładłam sie. pomagało choc nie tak szybko jak tabletki.
 
Hej, jestem NOWA na Forum /ale mam nadzieję, że na długo/, i chcialabym powiedzieć, że bóle głowy występują u mnie z odruchem wymiotnym. Nie biorę żadnych tabletek, bo mogę być w ciąży, co okaże się w ciągi 2 dni:) Ostatnio męczyłam się z takim bólem do 2 w nocy. Macie jakieś rady?
 
Witaj.Chodziłam w ciąży 6tc nie wiedząc o tym,nie miałm żadnych objaw co by o tym wskazywało,kiedy poszłam do ginekologa wszystko było już jasne, po jakimś tygodniu od wizyty dostałam bóle głowy na początku bolała tylko troszkę ale po dniu się zaczeło.Na następny dzień kiedy się obudziłam bolało jeszcze bardziej zadzwoniłam do gin.kazał mi wziąść apap jedna druga tabletka nic nie pomogło postanowiłam więcej nie brać bo bałam się o dzicie ale w nocy z bólu traciłam przytomność i wylądowałam w szpitalu trzymali mnie tydzień i tak nafaszerowali że minęło o tego czesu nie boli mnie wcale jakby odeszło mam nadzieję że po poporodzie będzie tak jak teraz, obecnie jestem 6miesiącu a w lipcu zostanę szczęśliwą mamusią. Więc z tym bólem głowy to tak różnie bywa.Pozdrawiam wszystkich na forum
 
reklama
no tak co z tymi bólami ja przed ciążą miałam czasami ataki migreny kilkudniowe ale zaczeły się jak leczyłam się hormonalnie w ciązy prawie ustały ale 4 miesiace po urodzeniu dostałam takich ze czasami chodze po scianach juz 2 rok biegam od lekarza do lekarza i niewiedza co jest a na dodatek dostałam dziwnego nadciśnienia a wcześniej miałam niedociśnienie ,jest takie ze biorę tabletki ale niedziałają
 
Do góry