reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a miesiaczka

Dołączył(a)
11 Luty 2021
Postów
12
Hej dziewczyny . Czy miała ktoras tak ze podczas początku okresu testy wychodzily jej pozytywne i okazało się że to faktycznie ciaza ? Bardzo się stresuje ponieważ mam drugi dzień okres a testy pozytywne. Fakt ze nie jest tak on obfity jak zawsze dlatego skłoniło mnie to do zrobienia testu.
 

Załączniki

  • 20210410_140655.jpg
    20210410_140655.jpg
    1 013,4 KB · Wyświetleń: 403
  • 20210410_140702.jpg
    20210410_140702.jpg
    802,2 KB · Wyświetleń: 186
  • 20210410_140714.jpg
    20210410_140714.jpg
    804,8 KB · Wyświetleń: 188
  • 20210410_140825.jpg
    20210410_140825.jpg
    705,1 KB · Wyświetleń: 181
reklama
Coś tam przebija na tych testach. Miałam bardzo podobna sytuacje. Dostałam okres w terminie jednak był on słabszy niż zawsze ( oczywiście nie mógł to być normalny okres tylko jakieś krwawienie ). Jak się skończył coś mnie tchnęło i zrobiłam test. Wyszła blada druga kreska, poszłam na betę i wynik 83. Niestety okazała się to ciąża biochemiczna.
Może te krwawienia to oznaka np. braku progesteronu ? Sama nie wiem.
 
Robiłam też kilka testów parę dni przed moesiaczka i każdy negatywny . Wiec nie wiem już sama w poniedziałek udam się na bete. Co do badań są w porządku.
 
Myślę że to dobry pomysł pójść na betę. Ja niestety miałam dwukrotnie taka sytuację o której pisałam tylko że za drugim razem nawet nie przyszło mi do głowy że to może być ciąża bo krwawienie do złudzenia przypominało okres. Zorientowałam się po ok 2 tygodniach jak zaczęłam plamić na brązowo. Wtedy beta wynosiła 425, niestety to była ciaza pozamaciczna. Więc nie mam pojęcia co moze oznaczać "okres" gdy test i beta wychodzą pozytywne.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie wszystko było po Twojej myśli :)
 
Niestety jeżeli dostałaś miesiączkę, to wygląda to na ciążę biochemiczną. Zrób betę w odstępie 48h w tym samym laboratorium o tej samej godzinie oraz poziom progesteronu. Jeżeli będzie spadek, to niestety biochemia. Jeżeli natomiast pojawi się wzrost o minimum 66% to skontaktuj się z ginekologiem. Być może krwawienie to niedobór progesteronu lub jakiś krwiak.
 
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę i powtórzyć po 2 dniach tak jak koleżanka wyżej wspomniała. Bardzo często podczas ciąży pojawia się miesiączki w planowanym terminie ale też może to być właśnie biochemia. Wszystko zależy od wzrostu bety
 
reklama
Hej. Wczoraj udałam się do ginekologa . Ciazy nie widzi endomotrium 6mm , dostałam skierowanie na bete i progesteron tak aby się upewnić na 100%
 
Do góry