reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza dwujajowa

reklama
Jest tu całe forum ,,ciąża bliźniacza" jest nas tam dużo :-) ja mam 2kosmówkową 2owodniową, ale nie wiem ilo jajową bo będą 2dziewczynki, pewnie będą 2jajowe ale to się okaże po urodzeniu :-) U Ciebie będzie parka? :-)
 
Cześć mamusie!
Jestem na początku mojej drugiej ciąży.
Tydzień temu miałam robione pierwsze USG i okazało się, że mam pod serduchem dwa jajeczka z tym, że w jednym był widoczny zarodek, a w drugim tylko pęcherzyk...
Mój ginekolog mówił, że całkiem możliwe, że drugi zarodek pojawi się później. Czy któraś z Was mamusiek tak miała? Bardzo się stresuje bo bliźniaki to moje marzenie!
Dodam, że wymiotuje za pięciu, mogłabym spać całymi dniami i nocami, a jedyne bóle brzucha to te na zatwardzenie

Może któraś mamusia opowie jak to u niej było?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
U każdego jest inaczej, u mnie w 6tygodniu były już 2serduszka, nie wymiotowałam ani razu , mdłości miałam tylko przez 3tygodnie i pomagała mi woda z imbirem. Jeśli potwierdzą się bliźniaki to musisz znaleść dobrego ginekologa albo poradnie ciąż wielopłodowych, tak żeby dobrze cię poprowadzili. Nie wszyscy lekarze prowadzą bliźnięta i nie w każdym szpitalu przyjmują porody bliźniąt, czasem dziewczyny muszą jechać nawet 150km :-\ Więcej dowiesz się z forum ,, ciąża bliźniacza" istnieją kilka lat i jest tam dużo oczekujących i mam bliźniąt ;)
 
 
Dziękuje, ale dziś już wiem, że nie będę miała bliźniaków. jedno dziecko rozwija się wzorowo z czego jestem niesamowicie szczęśliwa, ale drugiego moja lekarka w ogóle nie była pewna czy to pusty (dodam, ze dość spory) pęcherz czy coś odklejone, nie za bardzo ją zrozumiałam, szczególnie, że po prostu było mi smutno... gdzieś tam ciagle wierzyłam, że będzie dwójka małych łobuzów... no ale dobrze, że chociaż jeden łobuziak dołączy do mojego starszaka :-) pod koniec tygodnia badania prenatalne, myśle, że już na spokojnie wszystkiego się dowiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, też jestem w 21 tygodniu ciąży dwujajowej. Niestety dzieciaczki uparcie nie chcą pokazać płci. U mnie początek ciąży był straszny, wręcz mam wycięte z życia minimum 3 miesiące kiedy leżałam tylko, a przejście 3 metrów do toalety to było jak pokonanie maratonu. Schudłam 10 kg i teraz je dopiero nadrabiam. Nudności i złe samopoczucie minęło dopiero około 15 tygodnia. Za tydzień czekają mnie drugie badania prenatalne i liczę na garść informacji o maluszkach. Pozdrawiam wszystkie Panie w trzypaku :)
 
Do góry