reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej witam Was po dłuższej przerwie.
Bulkaasia ogromne gratulacje-cudowny prezent na dzień matki! Dużo zdrówka wam życzę! Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze-miałaś cc prawda?

Witam na forum nowe trójpaczki i bardzo wam gratuluję!

Kapinka trzymam kciuki za prenatalne!

Oska z każdym dniem będa coraz większe! Gratuluję udanej wizyty!

A ja już po komunii. Na szczęście miejsce było siedzące ale niestety prawie na samym końcu więc widziałam tylko troszkę moją gwiazdę. Byla bardzo zadowolona z wczorajszego dnia. Ja troszkę mniej bo okazało się na miejscu że na naszej sali klima nie działa a dzieciaczki wariowaly w brzuszku na całego i w kościele i restauracji. No i już wszyscy wiedzą że będzie parka-najbardziej corcia się ucieszyla że bedzie tak jak ona chciala(no chyba że po porodzie okaże się inaczej). Dzisiaj biały tydzień to też trochę pochodzimy.
Życzę wszystkim zdrówka energii i pięknego slonecznego dnia!
 
Witam strasznie się denerwuje przed dzisiejszym usg prenatalnym. Też tak macie? Ruchy czuje już prawie od dwóch tygodni i są bardzo już wyczuwalne ale i tak się boję.. .trzymajcie kciuki za nas [emoji6]pozdrawiam
 
Witam strasznie się denerwuje przed dzisiejszym usg prenatalnym. Też tak macie? Ruchy czuje już prawie od dwóch tygodni i są bardzo już wyczuwalne ale i tak się boję.. .trzymajcie kciuki za nas [emoji6]pozdrawiam
Bez obaw trzeba być dobrej myśli , będzie wszystko ok.Ja też mam wizytę dziś kontrolną u lekarza. Trzymamy kciuki powodzenia.
 
A gdzie.. dwa dni temu w sobotę robili cc.. ja nie wiem jakim cudem w poniedziałek było super a w sobotę pelne rozwarcie skurcze na maxa.. i teraz moje bidulki leżą w inkubatorach .. chce mi się tak bardzo płakać
 
Malinowa92 trzymajcie się. Maluchy dadzą radę. Zobaczysz że szybko już będą bez inkubatorów i będzie dobrze. Z jaką waga się urodziły? Jak ty się czujesz po cesarce?
 
reklama
Po niecałe 2 kg i 47 cm..oddychają same jedzą z butelki , ja puki co pokarmu nie mam. Boli po cesarce chodz co...ale najgorsze, jest to że one leżą tam nie mogę ich dotknąć,a na sali matki mają swoje maleństwa że sobą...
Boje się jeszcze co za sobą przyniesie wcześniactwo :(
 
Do góry