reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

yenefer, gratulacje! sliczne maluszki - a jak sie kochaja:)

gosia, no mi sie tez tak kojarzylo i zstanawialam sie czy czekac do dzis czy alarmowac w weekend. poczekalam, zaraz sie zbieram na wizyte. chyba w dresie pojade bo mimo ze nie przytylam jakos strasznie to spodnie troche dla mnie niewygodne tam gdzie szwy maja pod pasem. oduczylam sie normalnie ubierac i siedziec tez, w samochodzie siadam z tylu i półleze, chorobcia, a wstrzasy na kazdej dziurze w asfalcie wyprowadzaja mnie z rownowagi.
mam nadzieeje ze nie jest zle i nie trafie juz do szpitala :/

dzis przyszedl wozek, musze jednak zglosic reklemacje bo jeden fotelikk ma przydarta dziurke na wlozenie pasa, w koncu jak jest nowy to powinien byc perfekt. jeszcze nie zakladalismy gondolek, bo nie ma czau ale z fotelikami jest odjazdowy :)
Czesc Onna, zyczę ci dobrych wyników no i odezwij sie po wizycie.
Skoro masz wózek już z fotelikami mogłabys zrobic zdjecie i dać tu fotkę.
A może jeszcze ktos ma mozliwośc zrobienia zdjęcia jak to wygląda foteliki na stelażu i sprawozdanie jak sie wpina czy łatwo czy są jakieś minusy? Będę bardzo wdzięczna

A co do samopoczucia, dziewczyny weekend miałam strasznie cieżki. Najgorzej z dusznościami i nie wiem czy dobrze określę wypinającymi się dzieciakami, normalnie tak mnie chwyta że aż widzę jak mi brzuch na pół sie dzieli. Nie wiem czy tak macie czy to są skurcze może ale w tym momencie jak mi sie tak wypinają czuje mega ścisk brzucha. jutro mam wizytę i az sie nie moge doczekać żeby usłyszeć ze wszystko dobrze. Robiłam tez badania mam nadzieje ze wyniki będą zadowalające.
A czy macie nogi opuchniete z rana, poźniej mija przez dzien.

Pozdrawiam i zycze wszystkim kolejnego spokojnego tygodnia!
 
reklama
Czesc Onna, zyczę ci dobrych wyników no i odezwij sie po wizycie.
Skoro masz wózek już z fotelikami mogłabys zrobic zdjecie i dać tu fotkę.
A może jeszcze ktos ma mozliwośc zrobienia zdjęcia jak to wygląda foteliki na stelażu i sprawozdanie jak sie wpina czy łatwo czy są jakieś minusy? Będę bardzo wdzięczna

A co do samopoczucia, dziewczyny weekend miałam strasznie cieżki. Najgorzej z dusznościami i nie wiem czy dobrze określę wypinającymi się dzieciakami, normalnie tak mnie chwyta że aż widzę jak mi brzuch na pół sie dzieli. Nie wiem czy tak macie czy to są skurcze może ale w tym momencie jak mi sie tak wypinają czuje mega ścisk brzucha. jutro mam wizytę i az sie nie moge doczekać żeby usłyszeć ze wszystko dobrze. Robiłam tez badania mam nadzieje ze wyniki będą zadowalające.
A czy macie nogi opuchniete z rana, poźniej mija przez dzien.

Pozdrawiam i zycze wszystkim kolejnego spokojnego tygodnia!
kochanie to co opisujesz to twardnienia brzucha, a nie wypinajace sie dzieci , przy tym wlasnie sie robi duszno, albo jak kto woli traci sie normalnie oddech. mi przy takim twardnieniu zawsze tchu brakowalo. powiedz o tym jutro lekarzowi moze da ci fenoterol, bo to czasami jest niebezpieczne dla ciazy bez brania leku. jezeli mowisz o wozku TAKO JUMPER DUO ja mam zdjecia wozka z fotelikami podaj meila to ci przesle bo za duzo rodziny na tych zdjeciach;) wszystko sie latwo wpina , moj maz nie czytal nawet instrukcji tylko odrazu wszystko wpinal. ciezko dla kobiety moze byc wypinac gondolke albo spacerowke , ale tylko ze wzgledu na gabaryty tych czesci, jezeli chodzi o sam mechanizm to nie trwalo to nawet 15 sec w wykonaniu mojego M;)
 
Witam Was wszystkie po ponad miesięcznej nieobecności. Zaglądam żeby się pochwalić:-)
15-02-2010 przyszły na świat moje dwa maleńkie szczęścia!
Lenka 2400g 47cm, godz.11.50 - 10pkt
Maja 2470g 48cm, godz.11.52 - 10pkt

:-D:-D:-D

Urodziłam w 36tc+3dni przez CC. Dziewczynki są słodkie i kochane, na razie bardzo grzeczne.
Pozdrawiam waszystkie podwójne mamy i życzę szczęśliwego rozwiązania. Warto się pomęczyć w tej dubeltowej ciąży;-)


Przepiękne - gratuluję!

Widzę, że w Naszym Rozpakowanym Bliźniaczym Gronie dominują dzieci z bujnymi fryzurkami. :)
 
kochanie to co opisujesz to twardnienia brzucha, a nie wypinajace sie dzieci , przy tym wlasnie sie robi duszno, albo jak kto woli traci sie normalnie oddech. mi przy takim twardnieniu zawsze tchu brakowalo. powiedz o tym jutro lekarzowi moze da ci fenoterol, bo to czasami jest niebezpieczne dla ciazy bez brania leku. jezeli mowisz o wozku TAKO JUMPER DUO ja mam zdjecia wozka z fotelikami podaj meila to ci przesle bo za duzo rodziny na tych zdjeciach;) wszystko sie latwo wpina , moj maz nie czytal nawet instrukcji tylko odrazu wszystko wpinal. ciezko dla kobiety moze byc wypinac gondolke albo spacerowke , ale tylko ze wzgledu na gabaryty tych czesci, jezeli chodzi o sam mechanizm to nie trwalo to nawet 15 sec w wykonaniu mojego M;)
Pauli podaje maila na priv. a te twardnienia to mam mimo ze biore fenka 6x1/2, na pewno będę o tym rozmawiać jutro, oby tylko nie wiecej tabletek :) bo juz mi dnia brakuję co chwila muszę coś łyknąć:angry:
 
Witam Was wszystkie po ponad miesięcznej nieobecności. Zaglądam żeby się pochwalić:-)
15-02-2010 przyszły na świat moje dwa maleńkie szczęścia!
Lenka 2400g 47cm, godz.11.50 - 10pkt
Maja 2470g 48cm, godz.11.52 - 10pkt


:-D:-D:-D

Urodziłam w 36tc+3dni przez CC. Dziewczynki są słodkie i kochane, na razie bardzo grzeczne.
Pozdrawiam waszystkie podwójne mamy i życzę szczęśliwego rozwiązania. Warto się pomęczyć w tej dubeltowej ciąży;-)
wielkie gratulacje!!!!
malutkie sa sliczne.
serdecznie pozdrawiam.
 
Witam Was wszystkie po ponad miesięcznej nieobecności. Zaglądam żeby się pochwalić:-)
15-02-2010 przyszły na świat moje dwa maleńkie szczęścia!
Lenka 2400g 47cm, godz.11.50 - 10pkt
Maja 2470g 48cm, godz.11.52 - 10pkt

:-D:-D:-D

Urodziłam w 36tc+3dni przez CC. Dziewczynki są słodkie i kochane, na razie bardzo grzeczne.
Pozdrawiam waszystkie podwójne mamy i życzę szczęśliwego rozwiązania. Warto się pomęczyć w tej dubeltowej ciąży;-)
yenefer sliczne dziewczynki do tego z pieknymi imionami. GRATULUJE SZCZESLIWEGO ROZWIĄZANIA!!!!!
 
Nataliab, a bierzesz magnez do tego? Czy tylko fenoterol? Bo zazwyczaj lekarze jeszcze dodatkowo przepisują magnez. Ja nie brałam fenoterolu, tylko właśnie magnez 2 tabletki raz dziennie i nie miałam żadnych skurczy do 34 tygodnia. A fenoterol dożylny w szpitalu podziałał na mnie wywołująco. Dzięki niemu skurcze mi się rozkręciły ;-)
 
Nataliab, a bierzesz magnez do tego? Czy tylko fenoterol? Bo zazwyczaj lekarze jeszcze dodatkowo przepisują magnez. Ja nie brałam fenoterolu, tylko właśnie magnez 2 tabletki raz dziennie i nie miałam żadnych skurczy do 34 tygodnia. A fenoterol dożylny w szpitalu podziałał na mnie wywołująco. Dzięki niemu skurcze mi się rozkręciły ;-)
tak biore magnez 4 tabletki dziennie jedna tabletka ma 51 mg czyli razem 200 wychodzi, moze maluchy urosły i ciezej jest ...nie wiem oby do jutra co prawda wieczorem wizyta ale dzis jest lepiej ;-)
 
tak biore magnez 4 tabletki dziennie jedna tabletka ma 51 mg czyli razem 200 wychodzi, moze maluchy urosły i ciezej jest ...nie wiem oby do jutra co prawda wieczorem wizyta ale dzis jest lepiej ;-)
z tego co piszesz to masz takie obiawy jak ja mialam w ciazy.
ja od 5 miesiaca mialam uczucie ze mi tan brzuch sie napina ale ja tak jak ty sobie to tłumaczylam ze to dzieciaki coraz wieksze i że sie ruszaja dla tego ten brzuszek robi sie twardy.
co sie okazało-że to sa skurcze i na dodatek szyjka mi sie skracała.
nie pisze CI to dla tego zeby cie straszyc tylko pisze jak to bylo ze mną.ale jutro masz wizyte i napewno ci lekarz wszystko wyjasni.

mam nadzieje ze nam napiszesz po wizycie co i jak.
głowa do góry-bedzie dobrze!!!!
 
reklama
kochanie to co opisujesz to twardnienia brzucha, a nie wypinajace sie dzieci , przy tym wlasnie sie robi duszno, albo jak kto woli traci sie normalnie oddech. mi przy takim twardnieniu zawsze tchu brakowalo. powiedz o tym jutro lekarzowi moze da ci fenoterol, bo to czasami jest niebezpieczne dla ciazy bez brania leku. jezeli mowisz o wozku TAKO JUMPER DUO ja mam zdjecia wozka z fotelikami podaj meila to ci przesle bo za duzo rodziny na tych zdjeciach;) wszystko sie latwo wpina , moj maz nie czytal nawet instrukcji tylko odrazu wszystko wpinal. ciezko dla kobiety moze byc wypinac gondolke albo spacerowke , ale tylko ze wzgledu na gabaryty tych czesci, jezeli chodzi o sam mechanizm to nie trwalo to nawet 15 sec w wykonaniu mojego M;)

Pauli, masz racje... gondolki są dosyć ciężkie, ale jakoś daję rade:-) mechanizm jest prosty więc szybko się je podnosi ze stelaża:) heh narazie to staram się jeszcze nie dźwigać za dużo... w piątek idę na kontrolę do gina. a wpięcie fotelików to pikuś :-)
Trzymaj się jeszcze z 2-3 tygodnie:-) a potem Maleństwa niech przychodzą na świat:-)
 
Do góry