reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Agata777 duuużo zdrówka dla maluszków i dla Ciebie ! Wiem przez co teraz przechodzisz i trzymam za Was mocno kciuki, będzie dobrze. Moi chłopcy urodzili się wg wyliczeń mojego gin w 29tyg 6dn i tez byli takimi kruszynkami a teraz ważą po 2440 i 2460.
 
reklama
Agatka kochanie ogromne gratulacje. Dzielne te Twoje Kruszynki, trzymam ogromniaste kciuki, żeby zdrowo się rozwijały, szybko nabierały ciałek i żebyście jak najszybciej byli razem w domku.
MoniaN a Wy już w domku jesteście?
 
Moniek_78 chłopcy nadal w szpitalu. Zgodziliśmy się na przeniesienie ich do szpitala SALVE na Szparagowej i są tam od czwartku. Nie dostają żadnych leków ale nadal uczą się jeść z butelki. Za długo w CZMP podawali im mleko przez sondę, takie jest moje zdanie. Pisałam już wcześniej, jak któregoś dnia pojechaliśmy na karmienie a pilęgniara stwierdziła, że oni już dzis raz dostali butle i wystarczy:wściekła/y: Ehh szkoda gadać, jestem wykończona psychicznie przez cały ten pobyt w szpitalu.
 
Witajcie
Jestem tu nowa i z góry przepraszam jezeli zapytam o cos co juz sie wczesniej pojawilo.Zaczelam czytac forum ale jest ta duzo postow ze nie sposob tego przeczytac :)

Jestem w 9 tygodniu ciązy blizniaczej, jednokosmowkowej dwuowodniowej i chcialam zapytac czy mozecie zaproponowac jakiegos lekarza np. z warszawy, ktory specjalizuje sie w tego typu ciązach, bo narazie jestem zielona w tym temacie.
Z gory dziekuje i przep[raszam jezeli ten temat byl juz poruszony.

Sylwia
Mam swietnego specjaliste, ktory prowadzil mi ciaze. Jesli jestes zainteresowana zapraszam na priv.
I goraco Cie witam w Naszym gronie

Oj Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa trzymam kciuki za Was najmocniej na calym siwecie i jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze...tak to juz jest z naszymi BBdziecmi:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MoniaNjuż kawał chłopaków z tych Twoich Kruszynek. Teraz będą pojętnymi uczniami i instrukcję obsługi butli przyswoją raz-dwa. Tyle już przeszłaś.....ale wszystko zmierza ku szczęśliwemu końcowi....oby jak najszybciej.
 
witam Was z rana prawie południa życząc miłego dzionka, dziękuję za rady ale i tak proszę o trzymanie kciuków za mnie, jadę właśnie na izbę bo ból brzucha w nocy na chwile minął a teraz odezwał się znowu :crazy: jadę sprawdzić co się dzieje...rozmawiałam z moją gin i kazała jechać bo nie ma na co czekać lepiej chuchać na zimne,trzymajcie się pozdrawiamy
 
Hello girls:D
U nas sypal snieg, tak na maksa, szkoda, ze cale 10 min:-D Ogladalam wiadomosci, a tam w gorach po metr sniegu, obleeeed, ja tek chce:-) U nas wyjatkowa bida w Wlkp w tym roku, bialo bylo az przez jeden dzien, szal zaiste:-D

Dzisiaj wtorek, nie ma zartow- Hania urodzila sie we wtorek, ja zreszta tez, wiec dzis wyjatkowo skrupulatnie przyklejam sie do wyrka:p

Agucha trzymamy kciuki, oby to byly sprawy wylacznie zoladkowe:tak:
Stobronka witamy w gronie trojpakowych mamusi:-)

Monia, i jak maluchy na Szparagowej? Zadowoleni jestescie? Inaczej podchodza do karmienia butelka ?
 
reklama
Witam
Jestem tu nowa i też będę mamą bliźniaczek.Ciąża jest dwuowodniowa-jednokosmówkowa,ale całe szczęście ciąża przebiega prawidłowo,jedyne co mnie martwi to waga dzieciaczków,w 33tyg.ciąży jedna ważyła 1400g a druga 1550g,lekarz mówił żeby się nie martwić bo mieszczą się w granicach tej prawidłowej wagi i do końca ciąży moga dobić do tych 2500g,bardzo bym chciała żeby tak się stało_Obecnie jestem w 34tyg.i modle się żebym jeszcze troche pochodziła dla dobra dziewczynek.Dziewczyny a wasze dzieciaczki ile ważyły lub ważą na tym etapie ciąży?Muszę powiedzieć,że zawsze byłam szczuplutka,a moja pierwsza córcia urodziła się z wagą 2750g,teraz ma 2latka i waży 17kg:-(
 
Do góry