reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

lilly,tak tak ja wiem ,ze one są duzo zdrowsze od papersow jednorazowych,dlatego przy Natce sie na nie skusiłam...Ja nie zarzeczam,ze pod tym wzgl są świetne i tyle,ale naprawde nie wyobrazma sobie jeszcze kolejnego prania robić teraz przy trójce dzieci,gdzie moje maluchy mają baardzo dobrą przemiane materii i mam nawet 5 kupek na dzień,u Natki dwie czyli w sumie 12!!! Mimo wszystkich zalet tych pieluch i wieeelu wad jednorazówek,zostaję przy jednorazówkach:),co by w końcu nie paśc trupem od nawału roboty:-D:-D:-D

Dbajcie o siebie dziewczęta:)
 
reklama
Ja właśnie czytam o wielorazowych i mam mega mętlik w głowie. Jest tego tyle rodzajów... no i początkowa inwestycja może sięgać przy bliźniętach nawet 2000 PLN, jeśli wybieramy dobre marki i dużo pieluch, żeby nie wstawiać codziennie prania, z drugiej strony będzie to duża oszczędność (rzędu kilka tysięcy) przy całym okresie pieluchowania, no i jest to lepsze dla dziecka (brak chemii, szybciej wychodzą z pieluch bo mają świadomość "mokrego w majtkach"). No i jestem w kropce bo dużo za, a przeciw tylko tyle, że więcej czasu trzeba na nie poświęcić.:confused:
Toivel moja rada- na poczatek daj sobie spokoj kochana-:-) Sluchaj takie maluchy bez przerwy jak nie sraja to sikaja i uwierz mi, ze szczytne idealy legna w gruzach po paru nieprzespanych nocach... szkoda kasy... z jednym- moze jeszcze, ale z dwojka zarobisz sie na maksa.....
 
sie ma laski;) widze, ze u Was zamieszanie z szyjka 2,5- ja mialam taka od 23 tc, z tym ze otwarta od wewnatrz i wlasciwie od zewnatrz.w zaleznosci od nacisku glowki malego usg pokazywaLo 2,5 2,3 czasem nawet 1,5a potem znowu 2,5:szok: dopiero pod koniec ciazy zaczela leciec na leb na szyje ok 33-34 tc

Ale ja lezalam do samego konca, z tym ze ze zdiagnozowana niewydolnoscia ciesniowo- szyjkowa. Agatka a co mowi Profesorek??? Nie kaze odpoczywac??


Agatka777 moje gratki!!!!!!!!! cudownie!!!! kruszynki w domciu z mamunia i tatusiem!!!

dzieki ze napisalas jak bylo w twoim przypadku bo mialam pisac zebys w wolnej chwili opisala jak to bylo u ciebie ,u mnie na szczescie gin mówila ze nie ma zadnych objawów niewydolnosci szyjka zamknięta ale krótka i leze
 
No coś sie rozkręciło :-) bo już zaczęło mi się nudzić i przeglądamy z córką ile mamy ubranek dla maluchów.No więc już mi wystarczy bo trochę tego jest ale mam w rozmiarach 56-62 póki co.Także dla dziewczyn/y ubranka już mam,może cosik jeszcze dokupię.Ale jak to drugie okaże się chłopcem to będę musiała sporo dokupić.

Co tam dobrego miałyście dziś na obiadek?
 
Hej:-)
Ja nie mogłam spac :no:jak obudziłam się przed 3 to nie spałam do 6 a potem złapałam małego drzemka...a teraz siedzę ledwie przytomna:tak:

Widzę ze rozmawiacie o długości szyjek,moja ma 3cm i lekarz mówi że to świetny wynik:tak:także nie ma się co przejmować,najważniejsze żeby była zamknięta od wewnątrz i zewnątrz,a poza tym każda kobieta już przed ciążą może mieć różną długosc,to zależy czy ma tyłozgięcie macicy czy przodozgięcie...anatomia bywa różna,niektóre z natury mają krótsze lub dłuższe.Moim zadniem jak się wytrzyma do 30 tc to naewt resztę trzeba mega odpoczywać i dociągnie się do końca:tak:
Co do pieluszek wielorazowych to raczej ja bym osobiście nie kupiła...
 
dzis taka pogoda u mnie ze tez dzemke ucielam ale niestety obudzilam sie po 20 min bo moj mąż chrapie jak stary:-):-) ja własnie przegladam rozne dodatki dla dzieci na allegro z nudow
tesciowa na obiad zrobila piersi z kurczaka z ziemniaczkami i buraczki do tego mniam mniam bylo
ale przyznam sie ze wczoraj o 22 zamowilismy z męzem pizze byla bardzo ostra az nmnie po niej zgielo chyba wątroba sie odezwala bo na koniec popiłam colą
 
Anuśka ja powinnam jeść dużo wątróbki ze względu na dużą zawartość żelaza,ale niestety nie lubię.Podobno ma największą zawartość żelaza.

Mati Ty to masz dobrze,chyba do Ciebie przyjadę i podłącze się do teściowej obiadków :-D
 
dziewczyny a ja slyszalam ze kobieta w ciazy powinna ograniczyc jedzenie watróbki
lilly zapraszam do mnie miejscie bedzie dla kazdego a tesciowa z checią ugotuje dla wszystkich
 
reklama
Do góry