reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Jak tak o obiadkach piszecie to się głodna robię,niestety nie mogę pozwolić sobie na pyszności,u mnie tylko gotowane,bleee bokami wychodzi,ale cóż trzeba się przemęczyć,żeby później się cieszyć ze zdrówka maluszków:-)

lilly jak tak wczoraj zaszłam do lumpka,wszystko było po 1zł i kupiłam kocyki,ręczniki kąpielowe i śpiworek do wózka,niestety był tylko jeden,a w drugim też za grosze kilka par pajacyków w bdb stanie,więc naprawdę warto było pochodzić
:tak:
Yummy a jak Ty dajesz sobie radę w sumie w roli potrójnej mamusi?
 
Widze, że o szyjkach rozprawiacie. Ja mam 3.4cm i mój lekarz tez mówi, że ejst gites, choc 2 tyg wczesniej było 4cm więc nie wiem czy juz zaczela sie skracac czy inny pomiar wyszedł (inny gin i na innym sprzęcie).

Dziewczyny pomożecie mi ztymi skurczami stóp i łydek w nocy? czy cos moge na to zaradzic bo do wizyty mam jeszcze mase czasu...

A ja zaraz jade do mamci po dietetyczne gołąbki pychaaaaa, moja mam super gotuje, za to teściowa tragedia heheheh
 
Narobilyscie mi smaku na watrobke dziewczyny, ale u mnie jej surowo zabraniaja, tak samo jak pasztetu bo za duzo w niej witaminy A, wiec sie powstrzymam na wszelki wypadek.

Nie wiem czy juz ten watek sie pojawil, ale nie mam sil przeczytac ponad 2000 stron wiec zapytam, byc moze po raz kolejny, czy macie juz gotowe pokoiki dla malenstw? A jak tak to czy podzielicie sie zdjeciami? Szukam inspiracji ale cos ciezko mi zaczac.
 
Donka to tani tanie te lumpki tam masz,u mnie tak aż tanio nie ma,ale i tak mozna nie drogo kupić fajnie ciuszki w super stanie.Buziaki dla Ciebie i dzieciaczków.Daj znać jak tam Gabi :-)

Cailina ja akurat nie masz jeszcze zrobionego pokoiku i raczej na razie takiego typowo dziecięcego nie będę robiła bo i tak na początku dzieci będą spały ze mną w pokoju.Jak troszkę podrosną to wtedy im zrobię.
Może tu coś znajdziesz:

http://inspiracje.leroymerlin.pl/pokoj-dziecka,2,25.html
 
Hej!

Calina- wyjelas mi to z ust- ja tez slyszalam, ze nie mozna ze wzgledu na nadmiar jakiejs wit. bodajze A

Doncia dziekuje kochana- juz coraz lepiej. A Ty? Jak sobuie radzisz? Jak sie czujesz? Ja wlasnie prymierzam sie do karmienia na dwa cycki- te butelki doprowadzaja mnie do szalu:szok: mycie parzenie mycie parzenie aaaaa dziubalki juz pieknie ssaja szczegolnie maly, mala troche gorzej, wiec 10 minut i byloby po krzyku. Potem jednoczesnie na revce i spac i pol godziny wiecej dla siebe:tak: Wlasnie- jesli ktoras z Was ma do sprzedania poduszke do karmienia dla blizniat ale twarda- jestem chetna:tak:


Klaaaudia jak tam zyjecie lale? odzywaj sie czesciej!!!!!!!!!!!!!! buziaki, sciskam mocno!!!!!!
 
LILLY to tylko raz w tyg.taka cena w lumpku a w inne dni też dają ileś tam % zniżki
Gabrysia zazdrosna,brakuje jej mamy,opieka nad bliźniaczkami jednak pochłania sporo czasu,staram się poświęcać jej jak najwięcej czasu,póki mąż jeszcze w domu jest to jestem spokojna,bo wiem że Gabi nie czuje się osamotniona.
Jakoś tak spokojnie tutaj
 
Yummy dziękuję jakoś daję radę,pomijając to że padam na twarz,ale jest ok.Mnie też drzaźnią te butle,ale muszę dokarmiać bo mam za mało pokarmu,niby jest tak,że im częściej się przystawia tym więcej produkuje się tego pokarmu,ale ja jestem chyba jakimś odosobnionym przypadkiem:-(Julkę muszę najwięcej piersią karmić bo ma anemię teraz we wtorek idziemy do poradni neonantologicznej,mam nadzieję że jej wyniki szę polepszyly
 
reklama
yummy no powiedzial zeby teraz bezwzglednie lezec,ale nie ze wzgledu na szyjke(powiedzial ze szyjka super dlugosc) ale mi z tym lezeniem ciagle nie po drodze...
 
Do góry