reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża była i nie ma

Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
13
Cześć dziewczyny.
Tydzień temu zrobiłam test ciążowy który wykazał że jestem w ciąży. Było to 4 dni od daty kiedy planowany był dzień nadejścia miesiączki. Kolejnego dnia byłam u lekarza który stwierdził że jeszcze nic nie widać na usg bo jest za wcześnie ale jakąś kropeczka się nam pokazuje. Kazał przyjść za tydzień. Miałam objawy ciąży. Budziłam się głodna miałam większe piersi i byłam senna. W 4 dzień po wizycie nagle objawy minęły a w kolejnym dniu pojawiło się lekkie plamienie. Lekarz uspokoi mnie ze to może być objaw powiększanej macicy no i tak przeczekałam ten tydzień i jak byłam dzisiaj u lekarza stwierdził że ciąży nie ma. Nie dostałam okresu. Boli mnie krzyż i podbrzusze jakbym miała gostac okres. Powiedzcie mi dziewczyny czy komuś takie coś się przytrafilo.? Podlalamalam się i nie wiem co o tym myśleć.
 
reklama
Rozwiązanie
Przykro mi bardzo. Nie zadręczaj się myslami co by było gdyby. Na tak wczesnym etapie nawet lekami trudno uratować ciążę, najczęściej wady genetyczne nie pozwalają na dalszy rozwój. Po wyjściu ze szpitala zadbaj o siebie, bo to będzie kluczowe w najbliższych miesiącach i staraniach. Przytulam bardzo mocno!
reklama
reklama
Czy lekarz powiedział coś więcej? Np. czy jest w jajniku ciałko żółte albo czy szyjka się zamknęła?
Moim zdaniem powinnaś zrobić badanie z krwi i za ok. tydzień iść do lekarza, ale raczej innego...
 
Do góry